Táňa Bystroňová se vdala na slavné pláži Copacabana v Brazílii

17/03/2024 08:38 Martina Šedá
Táňa Bystroňová se vdala na slavné pláži Copacabana v Brazílii Foto: se souhlasem Táňa Bystroňová

Tomáš Vzorek, moderátor zpravodajského kanálu CNN Prima News, nedávno vstoupil do manželství s Táňou Bystroňovou, známou influencerkou a modelkou. Jejich svatební den byl tak plný překvapení a exotiky.

„Kdo uhádne, kde jsem?“ dala začátkem týdne Táňa fotografii na svůj Instagram a překvapila své fanoušky. Nyní už je ale vše jasné. Konala se veselka!

Tajnou svatbu si naplánovali na slavné pláži Copacabana v Brazílii. I přes jejich dvacetiletý věkový rozdíl se rozhodli spojit své životy po téměř 11 letech společného vztahu. „Máme se opravdu moc rádi, jen je trochu vtipné, že jsem do toho praštil až po jedenácti letech. Ale zase, všechno má svůj čas,“ řekl Tomáš pro Top-Fun.cz.

Už před několika lety si přáli neobvyklou svatbu na exotickém místě, ale jejich velké plány zhatil covid. Již jednou plánovaná svatba na Mauriciu musela být zrušena kvůli narůstajícímu počtu svateb na tomto ostrově, avšak Táňa Bystroňová, která má ráda originalitu, se s Tomášem Vzorkem rozhodla najít jiné, méně tradiční místo pro jejich svatební obřad.

Brazílie se stala jejich novou destinací, kam se nejprve vypravili na podzim za svými přáteli. Slavné karnevalové město Rio de Janeiro je okouzlilo natolik, že se rozhodli uspořádat svůj nejhezčí den v životě přímo tam. K jejich štěstí měli nejenom kliku, ale také pomoc svých přátel, kteří jim pomohli s veškerými úředními formalitami, které sňatek předcházely. Samotný obřad se konal na pláži Copacabana s účastí místních obyvatel z okolní favely.

Jejich svatební den byl plný lásky a dobrodružství, a všichni jim přejí jen to nejlepší do budoucna, včetně redakce Top-Fun.cz.