To je ale vypracované tělíčko! Veronika Kopřivová zdraví své fanoušky z Kostariky

26/01/2024 12:32 Martina Šedá
To je ale vypracované tělíčko! Veronika Kopřivová zdraví své fanoušky z Kostariky Foto: se souhlasem Veroniky Kopřivové

Veronika Kopřivová (32) si konečně užívá dovolenou na exotických místech bez své dcery Elly. Rozhodla se totiž pro dvoutýdenní aktivní odpočinek a po návštěvě Kostariky zamířila rovnou do Panamy. S kým konkrétně cestuje, to zatím není jasné, ale malebná zákoutí a pláže sdílí ve svých stories velmi aktivně. A že mají skvělou odezvu!

Pro Veroniku je cestování láskou, která ji neopustila ani po narození dcery a rozchodu s otcem dítěte, Mirkem Dubovickým. S expřítelem se dohodli nejen na péči o Ellu, ale také na pravidlech pro Verči cestovatelské dobrodružství. Je dobře, že i přes nepříjemný rozchod jsou schopni se domluvit.

Po příchodu nového roku se Míra vypravil s dcerou do Thajska, zatímco Kopřivová zamířila na exotický výlet do Karibiku. Procestovala část Kostariky a nyní pokračuje ve své cestě v Panamě. V nejbližších dnech se už ale také chystá na cestu domů.

"Z vnitrozemí jsme dorazili na pobřeží a projíždíme v podstatě celé západní pacifické pobřeží Kostariky. Objevujeme pláže a místní městečka, zastavujeme se, kde chceme. Miluji tenhle způsob cestování. Ta obrovská pláž, kde nebyl vůbec nikoho, byla prostě dokonalá," sdělila Veronika na svém Instagramu, kde se ráda chlubí krásami slunce a pláží. A že jí to také sekne.

Dokonce se i jednou odvážila a na jedné fotce odhodila vrchní díl plavek. Svou chloubu však chytře skryla. Nebojí se provokovat a hravě si zakrývá prsa skořápkami kokosů, což je pro ni typickým gestem.

Foto: se souhlasem Veroniky KopřivovéFoto: se souhlasem Veroniky Kopřivové

Veronika Kopřivová v minulosti

"Moje nejtěžší období bylo asi v dětství. Další výzvou bylo rozhodnutí přestěhovat se do Prahy, osamostatnit se, čelit finančním problémům po rozchodu s bývalým partnerem, a to vše doprovázené náročnou prací za minimální odměnu. Navíc jsem zažila bolestivý rozchod, potrat a mnoho dalších obtíží," svěřila se Veronika Kopřivová ohledně své minulosti.

To však nebylo vše. "Další velkou výzvou bylo období, kdy jsem důvěřovala nesprávným lidem a najednou skončila na ulici bez svých věcí. Poté jsem se rozhodla odjet s kamarádkou na Floridu a začít znovu. Pak už jsem potkala Jaromíra Jágra, což bylo opět velmi náročné, hlavně kvůli neustálé pozornosti veřejnosti a médií," přiznal.

Přestože prošla obtížným rozchodem s Jágrem, dokázala se osamostatnit a začít uskutečňovat své sny. Dnes má vlastní značku oblečení a nedávno si pořídila nový byt v Praze, což je další krok k její nezávislosti a úspěchu.