Ženy žárlí, chlapi šílí! Nela Slováková vytáhla fotky z Bali a začalo peklo

12/01/2024 10:30 Martina Šedá
Ženy žárlí, chlapi šílí! Nela Slováková vytáhla fotky z Bali a začalo peklo Foto: se souhlasem Nely Slovákové

Influencerka a podnikatelka Nela Slováková (33) očividně neunesla aktuální drsné zimní podmínky v české kotlině a rozhodla se pro náhlý úprk do teplejších krajů.

Ještě nedávno se také svěřila, že prožila velmi smutné svátky, a proto zvolila odjezd na dovolenou, kam letěla rovnou první třídou za statisíce! Nyní se zdá, že už je v pořádku a fanouškům na sociálních sítích opět dělá radost, převážně tedy mužům.

Pro svůj cíl si tentokrát vybrala exotický ostrov Bali v Indonésii, kde si nejenže užívá příjemného klimatu, ale také předvádí své křivky v bikinách na pláži.

Tato výrazná osobnost a pro některé i „provokatérka“ Nela Slováková opět ukázala světu, že se nenechá zastavit. Cestovala na Bali, kde se konkrétně ubytovala v pobřežní vesnici Canggu na jihu ostrova. Tam si také zajistila luxusní vilu s vlastním bazénem.

Nela se neostýchá sdílet své dobrodružství s fanoušky na sociálních sítích. Na svém Instagramu se pochlubila nejen zážitkem z letu v luxusní první třídě, kterým přivítala přelom roku 2024, ale také pohledem na svou novou dočasnou rezidenci. Ve svém charakteristickém stylu pak vše opět komentovala: "Kdo by řekl, že tady může být tak krásně! Nejraději bych tu zůstala."

Zdá se, že influencerka chce nový rok zahájit tempem a pořádnou „opalovačkou“, což naznačují i její tradiční dovolenkové fotky na pláži. Ve svůdných pózách a jen v bikinách přivítala první hodiny a dny roku 2024. "Moje klasické dovolenkové fotky, co myslíte?" napsala k tomu s úsměvem. Následně se opět strhla vlna komentářů. Muži jsou převážně nadšení, ženy se pak snaží hledat nedostatky, kterých ale popravdě moc není.

Se souhlasem: Nely Slovákové / InstagramSe souhlasem: Nely Slovákové / Instagram

„Jsi nádherná, klobouk dolů. Jsi moje platonická láska!“ okomentoval fotku Martin. „Co na ní furt vidíte? No, co čekat, prostě chlapi. Abyste se z ní nepo…,“ kontrovala Maruška. Michal už byl pak o něco odvážnější: „Bohyně! S Tebou bych podvedl i manželku!“

Nela Slováková každopádně tedy opět potvrdila svou pověst výrazné osobnosti, která se nebojí vybočit ze zaběhlých kolejí a sdílet svůj životní styl se světem. Její exotický útěk do teplých krajin jasně ukazuje, že si chce užít nejen slunečního tepla, ale také svobody a nové zážitky.