Děsivá smrt na Bali! Češka Kamila Mortimer zemřela pod koly nákladního vozu

14/11/2023 04:38 Martina Šedá
Děsivá smrt na Bali! Češka Kamila Mortimer zemřela pod koly nákladního vozu FOTO: Profimedia

V neděli nás zasáhla tragická zpráva o úmrtí české podnikatelky a milovnice života, Kamily Mortimer, na indonéském ostrově Bali.

Bohužel, bývalá šéfka reklamní agentury ztratila život při nehodě na skútru, když se dostala pod kola nákladního vozu. Dlouho se nevědělo, co nehodu způsobilo, podrobnosti o této tragédii už ale popsal místní tisk.

Kamila Mortimer přiletěla na Bali samostatně před šesti dny a ubytovala se na severozápadním pobřeží ostrova v luxusním resortu u moře. Z posledních fotografií bylo patrné, že si užívala nejen výhod ubytování, jako jsou wellness procedury a jóga, ale také výletů na lodi a potápění.

"Je to další úžasné místo pro očistu mysli. Každý den přináší tolik nových zážitků, a já si to plně užívám," sdílela své nadšení z ostrova Kamila na Instagramu, která vždy přidala ke svým fotografiím hashtag #holkyjajsemtakstastna.

Bohužel, už nikdy nám nepředstaví další krásná místa, která objevila, protože tragicky zemřela během jízdy na skútru. Podle místního tisku nedokázala zvládnout řízení a při odbočování byla sražena nákladním vozem. Střet s těžkým vozidlem ji vyhodil na tvrdý asfalt, přičemž utrpěla zranění hlavy, levé ruky a nohy. Nehoda se stala v půl druhé místního času, a záchranka ji převezla do nemocnice, kde ji v 16:45 prohlásili za mrtvou.

"Momentálně existuje podezření na nehodu z nedbalosti a nedostatku opatrnosti ze strany řidičky. Řidič nákladního vozidla, který přijížděl zprava a chtěl odbočit vlevo, pravděpodobně nemohl motorku vidět," informovala místní média. Rodina a přátelé Kamily nyní řeší převoz jejího těla zpět do České republiky.

Podnikatelka byla blízkou přítelkyní Heleny Vondráčkové a měla mnoho dalších přátel mezi českými celebritami. Každoročně byla účastnicí karlovarského filmového festivalu a dalších prestižních akcí. Byla taktéž vášnivou cestovatelkou, milovnicí luxusu a bot, a její přítomnost bude chybět nejen blízkým, ale i širší veřejnosti.