Tyranka Shopaholicadel: Bývalý musel chodit na WC do KFC naproti domu, ten nový má zákaz koukat na vánoční pohádky

19/12/2023 15:34 Martina Šedá
Tyranka Shopaholicadel: Bývalý musel chodit na WC do KFC naproti domu, ten nový má zákaz koukat na vánoční pohádky Foto: se souhlasem Adéla Pulcová

Zatímco většina mužů chce k nevoli svých partnerek sledovat porno, snoubenec Adély Pulcové alias Shopaholicadel, Honza Kulas, má jiné zájmy. V předvánočním čase by si rád pustil nějakou tu pohádku, ovšem tvrdě narazil…

Někdo v páru rozhodovat musí. A u Shopaholicadel je zcela jasné kdo. Svědectví o jejích poněkud ráznějších praktikách už podal i její bývalý partner, David Pražák alias Fregamer. Veřejnost má ještě v živé paměti nařízení Pulcové, aby Pražák raději využíval namísto jejího WC záchody v blízké provozovně KFC. Pulcová se tehdy proti nařčení z týrání tvrdě ohradila.

„David si může jít na záchod, kdy chce. Je pravda, že se mě kolikrát zeptal, že půjde radši támhle do KFC na záchod, ale já jsem mu řekla, že ne, že by to před těma lidma vypadalo blbě. Že když tady se mnou bydlí, ať si normálně tady v bytě dojde na záchod. Takže jako fakt nechápu, co proti mně teďka jako rozjíždíte,“ cituje influencerku Antiyoutuber. Ovšem tím její výpady rozhodně neskončily.

Když pomineme kauzu záhadného zmizení králíčka, která vyústila i podaným podnětem na Státní veterinární správu ze strany sledujících, ve svém nestandardním chování pokračuje i v novém vztahu se snoubencem Honzou Kulasem. I ten v hotelovém pokoji, kde pár nyní bydlí, musí poslouchat jako hodinky.

Podivných výpadů si opět všímají všichni příznivci bizárku, kteří sledují Adéliny streamy. „Dnes dávají pohádku Tři bratři," říká například Honza v jednom z nich. „Jo, to je ta hnusná pohádka, která se mi nelíbí. Nebudeš mít na výběr, rozhoduju já, já platím ten hotel, takže já rozhoduju," ponižuje jej Adéla například veřejně.

Princip kdo platí, ten má slovo, patrně uplatňuje Shopaholicadel běžně. „Rozhodně jsem ho netýrala, pěkně si vymýšlí. Čím jsem ho týrala? Tím, že jsem byla v podstatě jako jeho máma? Dávala jsem mu jídlo, kupovala mu oblečení a k narozeninám jsem mu pořídila drahý počítač. Myla jsem mu i hlavu! Nemusel nic, jenom seděl doma u počítače a nechal si kupovat cigarety. Jak může tvrdit, že jsem ho týrala? To si snad dělá legraci,“ rozčilovala se krátce po rozchodu s Pražákem, který upozornil na její zvláštní chování.

Zdroj: Antiyoutuber, Instagram Shopaholic Adel