TOP 5 rozchodů v roce 2023: Agáta Hanychová v čele!

31/12/2023 16:16 Martina Šedá
TOP 5 rozchodů v roce 2023: Agáta Hanychová v čele! Foto: Profimedia

Rok 2023 se blíží ke konci, a pro někoho z nás znamenal v lásce zásadní změny. Někdo vstoupil do manželství, nebo na svět přišel nový potomek, ale bohužel i několik slavných českých párů prošlo krizí. Podívejme se tedy na ty „nejslavnější“ rozchody, které neunikly pozornosti médií.

Česká celebrita Agáta Hanychová si za rok 2023 připsala rovnou několik rozchodů do svého portfolia. Tato "známá ojetá firma" se již několikrát rozešla a zase dala dohromady, porodila také dceru a na samotný konec roku vstoupila do manželství. Nejvýraznější vztah byl ten s majitelem televize Jaromírem Soukupem. Po několika měsících chození a třech měsících těhotenství došlo ale k rozchodu a také následným dohadům o péči o malou Rozárku. Agáta se však nečekaně ještě spojila se svou starou láskou Miroslavem Dopitou, s nímž se dne 29. prosince konala rovnou veselka.

Přestože její milostné eskapády by mohly být předmětem samostatného článku, pojďme nyní přiblížit i další známé tváře, které v roce 2023 prošly nepříjemným obdobím.

Frontman kapely Mirai se rozešel s dlouholetou přítelkyní Míšou. Rozchod proběhl bez většího rozruchu, a zdá se, že Mirai se nyní plně věnuje své kapele, což může být zajímavé pro jeho fanoušky. Prý to zkrátka vyprchalo a chce to pauzu.

Další na seznamu je Denisa Nesvačilová, která se stala bulvárním tématem číslo jedna. V jejím případě hrál roli slavný scénárista Petr Kolečko, který měl několik milostných peripetií. Rozchod Denisy s Kolečkem však skončil tak, že se scénárista rovnou spojil s Anetou Wignerovou, bývalou modelkou. Jelikož se ale dlouho nemohl rozhodnout, bulvární média měla několik měsíců doslova žně.

Oblíbený komik Štěpán Kozub si na podzim roku 2023 tajně prošel rozvodem. Jeho soukromí bylo vždy chytře a pečlivě střeženo, a tak fanoušci neměli tušení o narušení jeho manželství se školní láskou Barborou. Dvojice už má spolu malou dcerku Anežku, a rozvod byl nečekaným zvratem v jejich životě. Zde je však vysoká pravděpodobnost návratu, proto se nechme v 2024 překvapit.

Oblíbený český herec Jan Cina zažil rozchod s přítelem Petrem Vančurou po neuvěřitelných 16 letech. Sympatická dvojice tuto životní změnu tajila až rok a půl.

Zdroj: Evropa2.cz, Autorský text