Gratulace novomanželům: Agáta Hanychová a Mirek Dopita si řekli své ano, veřejnost přímo žasne!

30/12/2023 07:35 Martina Šedá
Gratulace novomanželům: Agáta Hanychová a Mirek Dopita si řekli své ano, veřejnost přímo žasne! Foto: se souhlasem Mirka Dopity a Agáty Hanychové

Influencerka Agáta Hanychová (38) tentokrát opět překvapila, možná až spíše vyděsila většinu tuzemské populace tím, že se tajně provdala! Dne 29. prosince totiž přijala nabídku ke sňatku od svého partnera Mirka Dopity (39) v rámci intimního a tajně utajovaného obřadu na zámku nedaleko Prahy. A ano, nezdá se vám to.

Podle informací eXtra.cz proběhla svatba krátce před dvanáctou hodinou, a to pouze v kruhu těch nejbližších. O celé události totiž drželi Agáta a Mirek tajemství až do samého konce. Že už by tak nestála o veřejnou popularitu? V tom bude nějaký háček.

Dojemný moment pak nastal, když nejstarší syn Agáty, dvanáctiletý Kryšpín, odvedl svou maminku k oltáři. Za svědka pak šla Agáty dlouholetá kamarádka.

Krátce po svatbě se Agáta podělila o tuto nečekanou novinku na svých sociálních sítích. "Holčičky moje, tak já už jsem zase paní," oznámila společně se snímkem svatebních prstýnků. Vřelé gratulace jí poslaly i známé osobnosti jako Ornella Koktová (30) a Aneta Vignerová (36).

O samotné svatbě však nechtěla poskytnout více informací veřejnosti. "Nebudu se k ničemu vyjadřovat, a vlastně nikdo nevolejte nikomu z naší rodiny," sdělila tvrdě Blesku Hanychová.

I Mirek Dopita se podělil o radostnou a pro veřejnost prý i vtipnou novinku na sociálních sítích, kde sdílel společnou fotku a přidal dvě rudá srdce. Agáta následně přiznala, že žádost o ruku podala jako první, ale prý už to měl v plánu i Mirek. Příběh o samotném prstýnku pak vyšel najevo při noci u myčky. "Pro mě bylo důležité, aby u toho byly všechny děti. To jsem věděl, že chci. Nakonec ta pravá chvíle přišla v půl dvanácté v noci u otevření myčky," smál se Dopita.

Veselka ale přišla vcelku brzy. Pouhé čtyři měsíce je totiž Agáta po rozchodu s Jaromírem Soukupem (55), otcem její nejmladší dcery Rozárky (8 měsíců). Po obnovení vztahu s Dopitou, který sám nedávno procházel rozvodem, překvapili tak mnohé tím, že láska vydržela.

Pro oba novomanžele jde už o druhý sňatek. Mirek Dopita byl dříve ženatý s Terezou, se kterou provozoval hotel na Bali. Agáta byla v letech 2013 až 2020 vdaná za Jakuba Prachaře (40) a má s ním dceru Miu (6). Čeká nás toho nejspíše ještě dost, ale nic už nás nemůže překvapit.