StarDance 2024 je tady! První soutěžící je Lucie Vondráčková

28/03/2024 14:24 Martina Šedá
StarDance 2024 je tady! První soutěžící je Lucie Vondráčková Foto: StarDance

Tak tohle nikdo nečekal a fanoušci StarDance se mohou už teď těšit! Další série oblíbené taneční soutěže totiž zamíří na obrazovky ČT ještě letos. A to není vše. Podle informací získaných od Blesku bude první, kdo se chopí výzvy boje o titul krále a královny tanečního parketu, herečka Lucie Vondráčková (44)!

Samotné kralování herečky Dariji Pavlovičové (22) a jejího tanečního partnera Dominika Vodičky (27) skončí již tento rok před Vánoci. Česká televize se totiž chystá spustit další sérii StarDance. S tím souvisí také hledání hvězd, které budou celý podzim zářit na tanečním parketu. Diváci pak budou hlasovat o budoucnosti svých favoritů.

"První, kdo už má podepsanou smlouvu, je Lucie Vondráčková. Nabídku přijala s velkým nadšením," prozradil informátor z Kavčích hor. "Nebudu se k tomu nyní moc vyjadřovat, promiňte," odpověděla na dotaz Blesku sama Lucie, která momentálně hraje učitelku Soňu Čechovou v seriálu Ulice na Nově. Je to ale pochopitelné, protože všichni účastníci mají velmi přísnou smlouvu, která jim zakazuje prozrazovat svou účast před oficiálním oznámením od České televize.

Vondráčková není pouze herečka a zpěvačka, ale také tanečnice. Známá je nejen z muzikálů Starci na chmelu, Touha nebo Zapomeňte na Shakespeara!, ale také z mnoha televizních pořadů. Má originální choreografie i ve svých hudebních klipech. "K herectví prostě patří tanec. Ale čím je člověk starší, tím víc to bolí," svěřila se Lucka, která jistě bude jednou z favoritek celého StarDance.

Česká televize má i každopádně od britské BBC zakoupena licenční práva na další dvě série. Potvrdil to programový ředitel ČT Milan Fridrich. Tak co, už se těšíte?