Soukup tváří v tvář Psychopatovi: Drsné vyřizování účtů

01/11/2023 02:40 Martina Šedá
Soukup tváří v tvář Psychopatovi: Drsné vyřizování účtů FOTO: Instagram Jaromír Soukup

A je to tady! Dluhy sužovaný mediální magnát Jaromír Soukup (54) se rozhodl oprášit zašlou kariéru boxera a pod organizací Clash of the Stars nastoupí do klece, kde se utká s Alešem Psychopatem Bejrem.

A půjde nejspíš o pořádně nažhavené vyřizování účtů. Psychopat měl totiž Soukupa napadnout před časem přímo ve vysílání…

Zápas už dokonce oficiálně potvrdil sám Soukup. Jestli bude chtít Aleš v únoru boxovat, tak budeme boxovat. Je to už deset let, co jsem měl poslední zápas. Teď ale trénuju a cítím se dobře,“ cituje jeho vyjádření deník Super.cz.

Podle odhadů by si mohl Soukup i značně přilepšit, za zápas organizace totiž nabízí vskutku solidní výplatu, která se pohybuje někdy i okolo půl milionové částky. Nicméně fakt, že jde Soukup do souboje ze zištných důvodů, se zdráhal odsouhlasit. „My jsme se o penězích nebavili, a jestli nějaké budou, tak je určitě dám na nějaké hezké prospěšné účely. Určitě si je nenechám, tady by šlo o zábavu,“ tvrdí nyní na svém Instagramu. 

Těžko ale říct, jestli plány ještě nepřehodnotí. Válka o opatrovnictví malé Rozárky vrcholí, kdo bude mít děvčátko ve výlučné péči, brzy rozhodne soud.

Vzhledem k nízkému věku dítěte však lze předpokládat, že malá zůstane v péči mámy, Agáty Hanychové (38), která na ni bude nejspíš požadovat i adekvátní výživné, na které by mohla mít ze zákona teoretický nárok už od narození.