Simona Krainová je i v padesáti kost! Fanoušci jsou za fotky jejího těla ochotni platit statisíce

01/01/2024 09:31 Martina Šedá
Simona Krainová je i v padesáti kost! Fanoušci jsou za fotky jejího těla ochotni platit statisíce Foto: se souhlasem Simony Krainové

Známá padesátiletá topmodelka Simona Krainová se stále pohybuje ve světě sociálních sítí a tentokrát prozradila, že je o její tělo až abnormální zájem.

Fotografie, které publikuje, jí zajišťují příjmy, ze kterých si prý může dovolit žít plnohodnotný život. Je však třeba podotknout, že právě Krainová si zakládá na udržení vkusu a elegance a nikdy by prý neodhalila úplně vše.

„Je pro mě klíčové mít tým profesionálů v oblasti módy, kteří sdílejí cit pro umění a umí zachytit krásu nahoty tak, aby to nepůsobilo vulgárně nebo nemravně. To je pro mě zkrátka důležité a myslím, že se nám to skvěle daří,“ zdůraznila Krainová v rozhovoru pro Super.cz.

Internet pro ni představuje důležitý zdroj příjmů. Poskytuje pro uživatele třeba i měsíční členství, ale ty nejvyšší zisky plynou z osobních fotografií poskytovaných na objednávku.

„Objevuje se mnoho mužů, kteří žádají o mé fotografie a touží vidět i více. Nicméně snažím se udržet si úroveň a nepropadat vulgárnosti. Ano, posílám soukromě. Jsou to zprávy, do kterých zasílám zpoplatněné snímky, které představují i něco navíc. Zcela jistě se v nich však nenachází nic vulgárního. Nikdy bych se neodhalila úplně. Mám nějakou úroveň a tu si chci držet,“ vysvětluje Krainová.

Stejně jako mnoho ostatních známých tváří čelí Krainová tlaku od uživatelů, kteří po ní žádají explicitnější obsah. „Chodí mi i zprávy, abych poslala fotky, kde uvidí všechno. Asi bych za týden vydělala na jachtu, ale nechci dělat takové věci. Třeba nedávno mi přišla nabídka, že pokud poskytnu čtyři sprosté fotky, dostanu za ně 180 tisíc. Samozřejmě je to lákavé, ale tohle prostě nejde,“ doplnila Krainová.

Její příběh vystihuje dilema mnoha osobností na sociálních sítích, které se snaží balancovat mezi finančními příležitostmi a udržením osobní důstojnosti v médiích plných různorodých nápadů a požadavků fanoušků.

Poslední roky zkrátka letí posílání fotek mužům a pro mladé ženy představuje tento druh práce možnost získat finanční nezávislost. Různé platformy jim umožňují vydělávat peníze přímo od svých fanoušků za obsah, který produkují.

TOP 5 rozchodů v roce 2023: Agáta Hanychová v čele!

Rok 2023 se blíží ke konci, a pro někoho z nás znamenal v lásce zásadní změny. Někdo vstoupil do manželství, nebo na svět přišel nový potomek, ale bohužel i několik slavných českých párů prošlo krizí. ...

TOP 5 rozchodů v roce 2023: Agáta Hanychová v čele!