Sabina Laurinová: Chlapi mi dali v životě zabrat! Dokážu si teď představit mladšího partnera

20/05/2024 14:30 Martina Šedá
Sabina Laurinová: Chlapi mi dali v životě zabrat! Dokážu si teď představit mladšího partnera Foto: se souhlasem Sabiny Laurinové

Herečka Sabina Laurinová (52), známá především z oblíbeného seriálu ZOO, se obvykle vyhýbá otázkám o svém partnerském životě. Důvodem jsou její ne zcela pozitivní zkušenosti s muži. Ti ji totiž dali v životě dost zabrat.

„Moje vztahy jsou jako pětiletky,“ zmínila se již dříve s určitým nádechem smutku pro Top-Fun. Nedávno však ale konečně otevřeně promluvila o tom, že nevidí problém ve vztahu starší ženy a mladšího muže. Na divadelních prknech totiž tvoří manželský pár s hercem Matoušem Rumlem (38), což ji vyhovuje.

Laurinová tak naznačila, že by si dokázala představit mít za partnera muže ve věku svého kolegy. V minulosti se šuškalo o jejích románcích se zpěvákem Markem Ztraceným (39) a fitness trenérem Lukášem Bodečkem (35). A proč by ne? Ve svých letech vypadá skvěle a její postava by mohla soupeřit s kdejakou dvacítkou.

Je možné, že až její mladší dcera Maja (15) opustí rodinné hnízdo, Sabina nebude chtít zůstat doma sama a dá šanci novému vztahu. Kdo by jí po tom všem dnes nepřál lásku?

Laurinová se vyhýbá veřejným debatám o svém soukromí, ale její otevřenost ohledně vztahů s mladšími muži naznačuje, že se cítí komfortně v jakékoli věkové kategorii partnera. Její zkušenosti v osobním životě jsou rozmanité, a ne vždy ideální, což ji možná vede k opatrnosti.

Svěží vzhled a energie, které vyzařuje, naznačují, že je otevřená novým možnostem a zážitkům. Mnoho lidí jí také na sociálních sítích přeje, aby našla štěstí a lásku, ať už se rozhodne pro partnera jakéhokoli věku. Laurinová je důkazem toho, že věk je jen číslo a že láska může přijít kdykoli a v jakékoli podobě.

Nakonec, ať už se rozhodne jakkoli, jisté je, že její fanoušci jí přejí jen to nejlepší. A možná se jednou dočkáme zpráv o novém romantickém vztahu, který bude naplněn štěstím a láskou.