Proslýchá se, že za rozchodem Babiše stojí mladá Aneta Zicklerová

27/04/2024 13:13 Martina Šedá
Proslýchá se, že za rozchodem Babiše stojí mladá Aneta Zicklerová Foto: Profimedia

Nic netrvá věčně, čehož je jasným důkazem i Andrej Babiš, který nedávno šokoval s oznámením, že se rozchází se svou dlouholetou partnerkou. Rozvod sice teď není na pořadu dne, ale veřejnost neustále spekuluje, co za tím stojí. Nyní se zdá, že se konečně dozvíme pravdu, ale musíme uznat, že rodina Babiše skvěle mlží.

Když minulý pátek prezident hnutí ANO Andrej Babiš (69) veřejně oznámil rozchod se svou manželkou Monikou (49), mnozí začali spekulovat, co se mezi nimi stalo. Oba zůstávají tichými a mohli by jít mnohým příkladem. Nicméně v kuloárech hnutí ANO se mluví o tom, že Monika byla ta, kdo inicioval rozchod, a že Babiš nyní má údajně nový vztah s marketérkou ze svého týmu, teprve třicetiletou Anetou Zicklerovou.

"Naše rodinné vztahy zůstávají silné, i když se naše osobní životy mění. Naše láska a respekt k sobě a k našim dětem zůstávají nezměněné," prohlásili minulý týden stále manželé Babišovi.

Avšak jen pár dní poté začala na veřejnost unikat informace, které do té doby byly pouze šuškáním. Spekuluje se, že rozchod mezi Andrejem a Monikou trvá již dlouho a Babiš se mezitím začal stýkat s Anetou Zicklerovou. Na dotaz Blesku ohledně nového vztahu včera šéf ANO nereagoval.

Aneta Zicklerová začala pracovat pro Babišův tým před senátními a komunálními volbami v roce 2022. I když se s ním setkávala jen sporadicky, postupem času se stala důležitou členkou jeho týmu.

Podle některých informací udržuje Babiš vztah s Anetou přibližně rok. Existují spekulace, že už ani Monika s Babišem nežije v rodinné vile v Průhonicích.

Kdo je Aneta Zicklerová?

Aneta Zicklerová (věk 30) je mladá žena s rudými vlasy, která vstoupila do týmu Andreje Babiše před senátními a komunálními volbami v roce 2022. "V té době měla na starosti sociální sítě, zejména Instagram, byla součástí týmu, ale pouze na pozici obyčejné pracovnice," sdělil zdroj Deníku N.

Postupně však získala pozici marketérky, kterou dříve zastával Marek Prchal. "Začala dělat téměř veškerý obsah na sociálních sítích, prakticky převzala Prchalovu roli. Natáčejí videa, starají se o sledování a další věci společně," doplnil další zdroj.