Pět let po úmrtí Jiřího Pomeje se Andrea podruhé vdala v Thajsku! Svatba byla velkolepá

05/04/2024 09:50 Martina Šedá
Pět let po úmrtí Jiřího Pomeje se Andrea podruhé vdala v Thajsku! Svatba byla velkolepá Foto: se souhlasem Andrea Pomeje

Pět let po tragickém úmrtí manžela Jiřího Pomeje (†54) přichází vdova Andrea s překvapením pro své fanoušky a sledující. Na sociálních sítích sdílí ohromující novinku - sňatek se svým dlouholetým přítelem Petrem Plačkem a jejich svatební obřad v Thajsku představoval skutečně nevšední událost.

Andrea na svém Instagramu popisuje, jak k tomuto rozhodnutí došlo: "Bylo to krásné a nečekané. Já jsem řekla ano. Právě jsme v Bangkoku a jsem naprosto šťastná." Její vyvolený ji totiž konečně překvapil návrhem na svatbu.

Na sociálních médiích se Andrea podělila i o další radostnou zprávu: "I když jsme nestihli svatbu do roka a do dne, věřím, že požehnání thajských mnichů přímo v místním chrámu nám přinese do naší společné budoucnosti mnoho štěstí." Doprovází ji video z obřadu a snímky z tohoto zvláštního dne.

Andrea děkuje i svým sledujícím za podporu: "Vím, že nemusím popisovat emoce, které jsme prožívali, protože nás znáte. Děkujeme vám, že to můžeme s vámi sdílet." Pro ni i pro Petra to byly nepopsatelné okamžiky.

Jejich svatba byla mimořádná i díky neobvyklým prstýnkům - manželé si místo klasických snadno se ztrácejících prstenů nechali na prstech vytetovat symboly. Avšak jejich manželství bude pravděpodobně muset být ještě oficiálně potvrzeno úředně, aby bylo právoplatné, stejně jako tomu bylo u sňatku s Jiřím (†54), kterého si vzala také v Thajsku.

Herec a producent Jiří Pomeje, který byl ve věku 54 let postižen rakovinou, zemřel v roce 2019. Pomeje byl známý díky své účasti ve filmové sérii Playgirls a jeho producentské práci na filmu Andělská tvář. Bývalý partner Michaely Kuklové a Ivety Bartošové se naposledy objevil ve filmu Vánoční Kameňák.