Petr Nedvěd: Žádná nevěra se nekonala! Rozvod proběhl už minulý rok

29/05/2024 05:23 Martina Šedá
Petr Nedvěd: Žádná nevěra se nekonala! Rozvod proběhl už minulý rok Foto: se souhlasem Nicole Volfové

Tak nakonec je všechno v naprostém pořádku. Už to totiž včera vypadalo, že média nachytala generálního manažera české hokejové reprezentace Petra Nedvěda při nevěře.

Na oslavách hokejového triumfu se totiž často objevoval po boku různých žen. Nejdříve líbal výstřih servírky ve svém podniku Střídačka, poté odešel s úplně jinou domů. Nakonec se ale ukázalo, že vše má své důvody, jelikož už je prý půl roku rozvedený.

Tak ten to vzal hopem! Petrovo chování, kdy se při oslavách bavil s mladšími ženami, bylo překvapivé, protože se mělo za to, že je stále ženatý s Nicole a společně vychovávají jejich malou dcerku. Šarmantní šedovlasý muž ale nakonec vše vysvětlil, prý na něj doma žádná manželka už nečeká. „S Nicole jsme se rozvedli už před půl rokem. Spolu nežijeme více než rok. Máme střídavou péči týden a týden. Naší malé budou brzy čtyři roky a zvládá to skvěle, což je pro nás to nejdůležitější,“ sdělil Nedvěd pro Blesk.

Navíc jeho exmanželka už o fotkách věděla. „Po zveřejnění těch snímků jsem Nicole zavolal a ona už to brala s humorem. Její Instagram byl během dvou hodin zahlcen komentáři, takže okamžitě pochopila, že se něco děje,“ uvedl. „Opravdu mě překvapilo, kolik zpráv jsem dostala, ale... S Petrem už nějakou dobu nejsme pár, takže je svobodný člověk,“ uvedla Nicole na sociálních sítích. Celou kauzu už prý ani nebere vážně a ničemu se nediví. Jak je vidět, ten chlap jí dal pořádně zabrat.

Petr Nedvěd se s Nicole seznámil v roce 2017 v restauraci v Miami, přeskočila mezi nimi jiskra a v roce 2020 se vzali. Podle hokejového manažera mají s exmanželkou výborný vztah, bydlí blízko sebe a ve všem si vycházejí vstříc. A jak to vypadá, nová paní Nedvědová zatím na obzoru není a Petr si užívá svobodného života. Ať je to, jak chce, vypadá to, že Petr je sice pěkný proutník, ale nikoho nepodvedl. Maximálně své svědomí.