Tohle si nepohlídal! Po oslavách zamířil Petr Nedvěd do svého bytu s luxusní blondýnou

28/05/2024 13:23
Tohle si nepohlídal! Po oslavách zamířil Petr Nedvěd do svého bytu s luxusní blondýnou Foto: Česká hokejová reprezentace

Hokejový šoumen Petr Nedvěd (52) se po vítězném zápase českého národního týmu pořádně odvázal v centru Prahy. Nad ránem byl pak spatřen s atraktivní blondýnkou, jak míří do svého bytu. Nebyla to ale jeho mladá manželka Nicole, se kterou má téměř čtyřletou dcerku!

Před čtyřmi lety se Petr tajně oženil s půvabnou Nicole, což vypadalo, že jeho divokým nočním dobrodružstvím v pražských barech odzvonilo. Rodinnou idylku často sdílel na sociálních sítích. V posledních měsících však začaly na jeho fotografiích chybět snímky jeho ženy a objevovaly se jen fotky s jejich kudrnatou dcerkou.

Nedělní vítězství českého týmu, který po 14 letech získal zlato na mistrovství světa, chtěl Nedvěd jako generální manažer mužstva pořádně oslavit. Začal tím, že navštívil své oblíbené podniky v centru Prahy a nakonec zamířil do známého baru Kozička, kde se scházejí hokejoví fanoušci. Ačkoliv bar po páté ranní opustil sám, netrvalo dlouho a vše se změnilo...

Za rohem na něj čekala blondýnka v bílých šatech s džínovou bundou omotanou kolem boků. S bujným poprsím objala Petra kolem pasu a rukou mu vklouzla pod tričko. Petr se nebránil a položil jí ruku na ramena.

Společně zamířili k jeho bytu, přičemž Petr po cestě občas tahal za její vlasy a motal je do drdolu. Noc na druhé straně Vltavy si zpříjemnili taxíkem a poté zamířili do bytu, kde Petr – nebo alespoň před několika měsíci ještě – žil se svou manželkou v podkrovním bytě.

Kde se asi nachází Nicole? Mladá modelka, o téměř čtvrt století mladší než Petr, se po boku svého manžela již delší dobu neukázala. A ani přítomní fotografové nezaznamenali její návštěvu arény během mistrovství, ledaže by se pečlivě ukrývala v klubovém patře.

Zatímco si Petr užíval oslavy, otázky kolem jeho manželského života zůstávají nezodpovězené. Co se tedy děje mezi Petrem a Nicole? A jaká budoucnost čeká tento známý pár?

Zdroj: iDNES