Patrik Kincl má nabídku od KSW! Oktagon MMA ho ale láká na turnaj v Edenu

13/03/2024 18:40 Martina Šedá
Patrik Kincl má nabídku od KSW! Oktagon MMA ho ale láká na turnaj v Edenu Foto: Oktagon MMA

O dalším osudu 34letého českého bojovníka Patrika Kincla se spekuluje i po deseti dnech od jeho posledního zápasu v organizaci Oktagon MMA. Jeho smlouva totiž končí letos v létě a konkurenti se již hlásí o jeho služby. Například polská organizace KSW vyjádřila velký zájem, ale může hrát klíčovou roli i nabídka Oktagonu na nevšední turnaj na fotbalovém stadionu v Edenu.

Kincl se v nedávné době vrátil do ringu triumfálně, když v duelu s polským soupeřem Piotrem Wawrzyniakem obhájil svůj titul v dramatickém zápase. Přesto není jisté, zda to bylo jeho poslední vystoupení pod záštitou Oktagonu MMA. Polská organizace KSW již vyjádřila zájem, ale Kincl zatím váhá.

„Ještě nevím, počkám, až opadnou emoce z posledního zápasu. Musím to projednat s trenérem Dušanem Macákem a dalšími lidmi,“ uvedl Kincl v rozhovoru pro podcast Fight and Talk.

„Mám nabídky od Oktagonu i od KSW, ale chtěl bych si udělat čas na rozhodnutí. Rozhodování může být těžké, když máte možnost zvolit z mnoha možností,“ dodal záhadně šampion.

Oktagon může mít v rukávu trumf ve formě atraktivního turnaje v Edenu, který se koná už 8. června. Pro Kincla by to mohla být lákavá nabídka, zejména když se na akci plánuje největší turnaj v historii organizace s titulovým duelem v polotěžké váze mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem.

Organizátoři Oktagonu již naznačili zájem o uspořádání dalšího titulového duelu, tentokrát mezi Kinclm a Peňázem. „Je to něco, co řešíme,“ potvrdil Ondřej Novotný, spoluzakladatel Oktagonu. Pokud se vše zdaří podle jejich plánů, mohlo by dojít k dalšímu vzrušujícímu duelu na domácí scéně.

Turnaj v Edenu by mohl představovat vrcholnou událost pro mnoho bojovníků, včetně bývalého šampiona David Kozmy, který touží po návratu na vrchol. Podle spekulací by mělo být oznámeno další velké jméno. „Eden je naším cílem pro všechny bojovníky Oktagonu. Je to skvělá akce a možná tam budu i já,“ uvedl Kincl.