Pánové jsou nadšení! Ráchel Karnížová se chystá do reality show Survivor

26/01/2024 11:45 Martina Šedá
Pánové jsou nadšení! Ráchel Karnížová se chystá do reality show Survivor Foto: se souhlasem Ráchel Karnížové

Tak to bude podívaná! Nadcházející třetí řada reality show Survivor, která odstartuje již příští měsíc, slibuje novou dávku vzrušení a dobrodružství s účastí známých osobností. Organizátoři tentokrát odtajnili další jména, ale nejvíce se mluví o ženě, ze které bude nadšena především pánská komunita.

Podle exkluzivních informací Super.cz se na ostrov v Dominikánské republice chystají vstoupit Ornella Koktová (30) a MMA zápasník Samuel Krištofič. Další účastnice byla odhalena díky důmyslným fanouškům, kteří pečlivě sledují příspěvky a nápovědy sdílené hvězdou Love Islandu a influencerkou na sociálních sítích.

Jednou z hlavních kandidátek na účast v Survivoru je prý ohnivá Ráchel Karnížová, která se stala výraznou postavou v předchozí reality show Love Island, kde našla také svou lásku. Nyní se zdá, že se rozhodla přijmout nabídku a tentokrát chce čelit úplnému opaku, tedy tvrdým podmínkám Survivoru na opuštěném ostrově. Je však na toto vůbec připravena? Tato „hra“ je totiž úplně něco jiného, než reality show Love Island pro „zlatou mládež“.

Jeden z fanoušků o ní prohlásil: „Bude tam Ráchel z Love Islandu, mluví se o ní už dlouho.“ Další z nich reagoval na její příspěvky s tím: „Myslím, že máme potvrzenou účast. Ještě se možná maličko rozmýšlí, protože neví, do čeho jde, ale na 90 % se na ni můžeme těšit. Už se to šušká dost dlouho.“

Foto: se souhlasem Ráchel KarnížovéFoto: se souhlasem Ráchel Karnížové

Nedávno také Ráchel informovala své sledující o tom, že absolvovala aplikaci tří vakcín. „Právě jsem si byla dát tři vakcíny. A řekli mi, že mám mít klidový režim,“ sdělila krásná influencerka. Vakcíny jsou pak důležité pro odcestování do Dominikánské republiky.

Dalším náznakem byla její návštěva estetické kliniky, o které poznamenala: „Poslední laserová epilace předtím, než se nebudu moct nějaký čas holit.“

Na základě těchto naznačených událostí se zdá, že se fanoušci Survivoru mají opravdu na co těšit. Především na to, jak se krásná holka z Prahy dokáže porvat s pustým ostrovem.