Diváci netrpělivě vyhlíží datum Survivoru 2024! Spekuluje se, že začne 27. února

18/01/2024 14:06 Martina Šedá
Diváci netrpělivě vyhlíží datum Survivoru 2024! Spekuluje se, že začne 27. února Foto: Voyo

Sotva Reality show Big Brother skončila, televizní diváci nyní už netrpělivě očekávají další řadu česko-slovenské verze Survivoru. Zatímco první dvě série měly svůj specifický časový rámec, je dnes již jasné, že třetí řada Survivoru odstartuje později. Otázkou zůstává, kdy přesně to bude a kdo se letos bude snažit získat titul v této oblíbené soutěži.

Pořad Survivor patří mezi nejsledovanější reality show v Česku a na Slovensku, a i tentokrát jsou už diváci netrpěliví. Chtějí totiž co nejdříve získat informace o tom, kdy se jejich oblíbená soutěž vrátí na obrazovky a kdo se vůbec letos připojí do milionové soutěže.

Jedno je však už teď jisté, moderátorem bude opět Ondřej Novotný, majitel sportovní organizace Oktagon MMA, na kterého můžeme od fanoušků slýchat jenom chválu. Letos to však bude mít těžší, jelikož nedávno prozradil, že v červnu chce uskutečnit turnaj v MMA na fotbalovém stadionu v Edenu, kde by se měla odehrát i odveta mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou. Ondřej je ale zvyklý na pořádné tempo, už minulé ročníky pendloval mezi Amerikou a Evropou.

„Řeknu vám jedno, bylo složité pořádat turnaje Oktagonu, a ještě k tomu fungovat v Survivoru. Každopádně mě to moc baví a dokud je chuť a motivace, budu tady pořád. Diváci si to zaslouží, a já si to také užívám. Těším se na vás,“ prozradil pro stránku Top-Fun.cz.

Televize Nova zatím ale drží veškeré informace v tajnosti a ke spekulacím se nevyjadřuje. V prosinci oznámila, že nová řada Survivoru odstartuje na jaře a vítěz může očekávat odměnu ve výši dvou a půl milionu korun. Na streamovacím kanále Voyo se pak však trochu sdílnější informace objevily. Tam bylo avizováno, že nová série začne 27. února, tedy o měsíc později než předešlé řady.

Co se týká známých osobností, které se objeví v soutěži, i tato informace je stále utajená. Nicméně se spekuluje o účasti Ornelly Koktové, Rachel Karnížové, Davida Vitáska z Love Islandu a MMA zápasníka Samuela Krištofiče. Zpěvák Sebastian naznačil svou možnou účast během rozhovoru pro Evropu 2. Také Andrea Bezděková, jeho současná přítelkyně, v minulém roce vyzkoušela život na pustém ostrově.