Ornella Koktová opustila soutěž Survivor kvůli zdravotním komplikacím. Klidně bych tam šla znovu! říká

14/03/2024 11:48 Martina Šedá
Ornella Koktová opustila soutěž Survivor kvůli zdravotním komplikacím. Klidně bych tam šla znovu! říká Foto: Survivor

Dlouho to opravdu nevydržela. Ornella Koktová (30) ukončila svou účast v reality show Survivor Česko & Slovensko. Po boji o přežití na ostrově se rozhodla odstoupit poté, co její zdravotní stav způsobil kolaps, což vedlo k hospitalizaci.

V rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách na Nově prozradila své dojmy z pobytu v Karibiku a řekla, že po návratu ze soutěže se nejprve vydala do fast foodu.

Survivor je známý tím, že vyzkouší fyzickou a psychickou odolnost soutěžících. Ornella Koktová se stala jednou z nich, když musela předčasně opustit soutěž kvůli svému zdraví. "Byla jsem v nemocnici a dostala jsem antibiotika. V takovém stavu jsem opravdu nemohla pokračovat v soutěži," řekla Koktová.

Její manžel Josef Kokta (66) komentoval její odchod s humoristickou nadsázkou. "Už jsem si dávno říkal, že to tam nevydrží. Ale je to moje žena, má svou vůli," uvedl Kokta.

Ornella Koktová také popisuje některé nečekané momenty ze soutěže, jako byl příchod hurikánu a zážitky s divokou přírodou. Přestože to byla pro ni náročná zkušenost, přiznala, že by se do podobné reality show znovu přihlásila.

Na letišti se Ornella po návratu nejprve vydala do fast foodu, což je pro ni jedno z prvních rozhodnutí po návratu k civilizaci. Koktová také hovořila o svých životních výzvách a zdůraznila, že se již dokáže vyrovnat s obtížemi, které jí život přináší.

„Zvládla jsem toho v životě opravdu hodně. Mám špatné vztahy s matkou a neustále se něco řeší. Až zbytečně. Také jsem zvládla tři porody, zkrátka mám něco za sebou a nic mě jen tak nerozhodí. Tahle soutěž byla fajn, ale nevydrželo zdraví. Nicméně nemohu říct, že bych to nezvládala, a především z toho mám velkou radost. Děkuji všem fanouškům.“