Žádný Survivor! Fanoušci tvrdí, že viděli Ornellu Koktovou na letišti. Doma není, kontruje manžel

28/02/2024 15:18 Martina Šedá
Žádný Survivor! Fanoušci tvrdí, že viděli Ornellu Koktovou na letišti. Doma není, kontruje manžel Foto: se souhlasem TV Nova

Na Voyo platformě se již v úterý 27.2. spustila nová série reality show Survivor, která se do běžného vysílání Novy dostane už tak s týdenním zpožděním.

Tato nadcházející událost vzbuzuje velké očekávání, zejména v souvislosti s účastí Ornelly Koktové (31). Fanoušci totiž tvrdí, že ji viděli tento týden na letišti.

To vše má ale nečekaný obrat, protože její manžel, šestapadesátiletý Josef Kokta, veřejně naznačil, že její dobrodružství v soutěži by možná již mohlo brzy skončit, jelikož prý momentálně pobývá uzavřená někde v hotelu. A že by se pohybovala v předešlých dnech po letišti, to důrazně zamítl.

Sám Josef, který se musel doma vypořádat s péčí o nemocné děti a s běžnými domácími povinnostmi, to prý má teď doma velmi těžké, ale dostalo se mu krásného gesta od Ornelliny blízké kamarádky Agáty Hanychové (38), která zároveň zkontrolovala, jak se věci mají.

Uvařila svíčkovou a následně předala celé rodině. Pak také v živém vysílání na Instagramu vyjádřila obdiv nad pořádkem v domácnosti a chválila i schopnosti Josefa zvládat veškeré úkoly.

Situace okolo Ornelly je tedy však stále záhadná. Agáta zdůraznila, že opravdu není doma, což by mohlo uklidnit veřejnost, která se domnívala, že se již vrátila. Jenže ani Josef už prý nemá žádné podrobnosti o soutěži.

Jak to opravdu je, to není fanouškům vůbec jasné. Celá situace tak zůstává nejasná a producentům se skvěle daří vytvářet napětí a spekulace. Účastníci soutěže jsou na ostrově už od poloviny února, což přidává do situace další vrstvu tajemství.