Neuvěřitelná změna! Michal David zhubl už přes 20 kilo a oznámil velké plány

20/05/2024 14:03 Martina Šedá
Neuvěřitelná změna! Michal David zhubl už přes 20 kilo a oznámil velké plány Foto: se souhlasem Michala Davida

Ten chlap nikdy nevypadal lépe! Michal David (63) totiž shodil neuvěřitelných 20 kilo a vypadá teď o dost mladší a na pódiu září energií. Hitmaker se také dnes Blesku svěřil, co ho přimělo k této razantní změně. A že to nebylo zadarmo.

Motivace prý byly dvě. „První problém byl ten, že když jsem se vyškrábal po schodech do ložnice, moje Marcela mohla tak akorát čekat, že se svalím do postele a okamžitě usnu! I to mi prostě dalo zabrat a donutilo mě to přemýšlet, co je špatně,“ řekl nyní David s úsměvem.

K hubnutí, kromě touhy zůstat aktivní pro svou manželku, ho inspirovali i zpěváci jako James Blunt a Robbie Williams (oba 50). „Jezdím teď do Londýna natáčet ve studiu a tam ty hvězdy jako Blunt nebo Williams vypadají fakt skvěle! Tak jsem si řekl – no ne, musím vypadat také dobře, když reprezentuji naši zemi! V Česku jsme v tomhle prostě pozadu,“ prozradil Michal David.

A jak se mu tedy vůbec podařilo shodit těch 20 kilo? „Rozhodl jsem se zcela vyřadit přílohy a sacharidy. Jím více masa, bílkovin, vlákniny, hodně salátů a ovoce,“ popsal svůj nový jídelníček. „Můžu si dát dokonce i víno! Vynechal jsem pivo a tvrdý alkohol, takže to šlo docela snadno,“ pochvaloval si.

David se ve středu večer objevil i jako host na narozeninovém koncertě skupiny Botox v pražském Lucerna Music Baru. Publikum následně přímo nadchl svým novým hitem s názvem „Je mi líp“ z připravovaného alba. „Vyjde v červnu a bude to skvělá deska,“ prohlásil s úsměvem.

David se také chystá 8. června ve 12 hodin vystoupit na pražském Vypichu na charitativním festivalu Blesk tlapek 2024. „Bude to Mejdan podle plánu a pojedeme Nonstop. Tak doražte, těším se na vás!“ vzkazuje David milovníkům zvířat a své hudby. Akce je volně přístupná a vhodná pro celou rodinu, včetně čtyřnohých miláčků!