Gábina Partyšová: Nikdy neříkej nikdy! Letos je mi sice 46, ale další dítě nevylučuji

28/04/2024 18:09 Administrator
Gábina Partyšová: Nikdy neříkej nikdy! Letos je mi sice 46, ale další dítě nevylučuji Foto: se souhlasem Gábiny Partyšové

Moderátorka Gábina Partyšová (45) hovoří o svém dvouletém vztahu s bohatým byznysmenem Igorem Faitem jako o dospělém a plodném období, avšak luxusní životní styl a časté návštěvy exkluzivních restaurací si vybírají svou daň v podobě několika přibraných kilogramů.

"Jsem s partnerem už dva roky a musím říct, že to je vztah, ve kterém se cítím dospěle," sdělila Gábina Blesku. "Igor je velmi zaměstnaný, stále létá za prací po Evropě, a i já sama jsem velmi vytížená. Proto se někdy stane, že si schůzky musíme domlouvat v zahraničí."

Gábina přiznala, že v poslední době se potýká s pár přibranými kily. "Nedá se skrýt, že mám o trochu víc kilogramů. Víte, to jsou ty vícechodové menu v restauracích, dezerty a skvělé víno," vysvětlila. "Ale věřím, že se s létem váha opět dostane do normálu. Navíc trávím veškerý volný čas na golfu, ať už s přítelem nebo se synem Kristianem."

I když dvojice spolu zatím nebydlí, protože Igor často cestuje a má své sídlo v Brně, Gábina nevylučuje možnost společného bydlení v budoucnu. "Igorovo sídlo není daleko, takže si můžeme kdykoliv domluvit setkání. A když Kristian jednou opustí domov, mohli bychom se s Igorem rozhodnout pro společný domov," přemítá moderátorka.

Po rozvodu s Koktou naznačila, že by byla otevřená myšlence na další dítě. "Letos slavím 46. narozeniny, takže další dítě neplánuji. Ale nikdy neříkej nikdy," dodala s úsměvem.