Nela Slováková: Proč bych takhle nemohla jít na hokej? Hateři, přijďte se někdy podívat do VIP patra

29/05/2024 17:17 Martina Šedá
Nela Slováková: Proč bych takhle nemohla jít na hokej? Hateři, přijďte se někdy podívat do VIP patra Foto: se souhlasem Nely Slovákové

Ať už se chtěl někdo jenom ukázat, nebo ho opravdu hokej zajímal, finále mistrovství světa přilákalo mnoho známých osobností, které fandily přímo u ledu nebo z pohodlí luxusních skyboxů. Mezi nimi tentokrát nechyběla ani Nela Slováková (34) se svým partnerem, slovenským hokejistou Lukášem Kozákem.

Jak už je u Nely zvykem, její přítomnost v Praze na sociálních sítích vzbudila velký rozruch, zejména kvůli jejímu outfitu. Vítězka reality show Hotel Paradise se objevila v přiléhavém overalu s hlubokým výstřihem, doplnila sako a elegantními střevíčky.

Tento odvážný model však některé sledující pobouřil. „Nelo, to není noční klub, ale hokejová hala,“ poznamenal jeden z kritiků. „Co tam budeš dělat v tomhle? Hrůza, vezmi si dres. Jsi na hokeji, ne na večírku,“ dodal další nespokojenec.

„Touha po dokonalosti, pozornosti a obdivu, být krásná. To kouzlo tímto jednoduše ztrácí. Takže ano, tohle je oblečení do nočního klubu,“ přidal se další komentátor, který tím vyvolal Nelinu reakci.

„Ráda bych jen připomněla, že do klubového patra a skyboxu se chodí v obleku, kravatě, šatech a jiných hezkých oblečeních. Ale to vy nemůžete vědět, když jste tam nikdy nebyli. A ano, každá žena touží být krásná a obdivovaná. Takže se postarejte o to, aby byla krásná vaše žena, a zbytečně se tady neshazujte,“ odpověděla Nela jasněna sociálních sítích.

Naštěstí se dočkala i podpory a převážně pozitivních komentářů od svých fanoušků. "Nelo, vypadáš skvěle!" psali jí mnozí. Podporovatelé ocenili nejen její styl, ale i odvahu postavit se kritikům. Tím se potvrdilo, že ať už je názory jakékoliv, Nela Slováková umí být vždycky středem pozornosti a neztratí svůj šarm ani v situacích, kdy čelí kritice.

Samotná redakce Top-Fun byla na finále MS v klubovém patře a tentokrát musí s Nelou souhlasit. Co si o tom myslíte vy?

Zdroj: Instagram Nela Slováková