Nela Slováková navštívila festival v Americe! Místní nevěděli, kam s očima

27/04/2024 13:36 Martina Šedá
Nela Slováková navštívila festival v Americe! Místní nevěděli, kam s očima Foto: se souhlasem Nely Slovákové

Nela Slováková (34) se opět předvádí, nutno ale uznat, že má co ukazovat, což tentokrát ocenili i samotní fanoušci. Aktuálně tato kráska pobývá v Americe a zúčastnila se i prestižního hudebního festivalu Coachella v Kalifornii, který láká i velké hvězdy. A svůj outfit vybrala opravdu výrazný.

Pro Nelu Slovákovou není nic nemožné. Ráda cestuje, díky finančním možnostem si může dopřát luxus a ráda sdílí s fanoušky okamžiky, které běžný člověk možná ani nikdy nezažije. Právě teď je za oceánem, kde s kamarádkou zažívá všechno, co Amerika nabízí.

Luxusní ubytování v hotelu v Beverly Hills, jehož ceny by mnohého možná šokovaly, si dnes Nela užívá jako samozřejmost. Dokonce informovala fanoušky o tom, že si v restauraci pochutnala na špagetách za dva tisíce korun. Nicméně ji více potěšila péče o nohy a ruce, která jí pak vyšla na dva a půl tisíce.

Určitě jedním z vrcholů byla pro Nelku návštěva hudebního festivalu Coachella, který pravidelně láká hvězdy showbyznysu. Na místě nechyběla ani Paris Hilton, která se ráda předvádí ve svých extravagantních outfitech a fotí se se svými fanoušky. S Paris se sice Nela pravděpodobně nepotkala, ale svůj výrazný model, který si na festival vybrala, ukázala svým fanouškům. A zabodovala!

"Tento outfit je skutečně úžasný. Nikdy jsem nezískala tolik komplimentů, jak od mužů, tak i od žen. Během dne vynikl krásně, dokud ještě nebyla tma, a protože tu nebylo mnoho blondýnek, byla jsem trochu raritou. Všichni se smáli, chválili a navzájem se usmívali," napsala Nela k fotce, na které má na sobě obleček s peříčky, který odhaluje její křivky.

A jako vždy získala od svých fanoušků velkou pochvalu. "Tento outfit ti sedí naprosto dokonale. A moc ti to sluší," napsal jeden z nich. "Bože Nelo, jsi úžasná, chci mít tvé tělo a v létě mu říkat dělo," básnila jiná fanynka. "Spadla mi brada, úplně úžasné a sexy. Skvělá volba pro takovou akci. Naprosto nejlepší," dodal další. "Tohle je prostě nádhera," souhlasili ostatní lichotící komentátoři.

Zdá se, že Nela získala za oceánem velkou pochvalu, a už teď se těšíme na další neuvěřitelné momenty, které v Americe předvede a pochlubí se nám.