Lidi, nebuďte tak hloupí! Natálie Kočendová žádnou kosmetickou značku nemá, jen vám přeprodává zboží z AliExpressu! rozčílila se Slováková

23/01/2024 15:38 Martina Šedá
Lidi, nebuďte tak hloupí! Natálie Kočendová žádnou kosmetickou značku nemá, jen vám přeprodává zboží z AliExpressu! rozčílila se Slováková Foto: Profimedia

Tak se zdá, že influencerka Nela Slováková (34) si vzala za cíl začít rok 2024 vyřizováním účtů. Nedávno se pustila do kritiky podnikatelky a bývalé modelky Agáty Hanychové (38), kterou označila za ženu lehkých mravů. Kromě toho také založila platformu HeroHero, na které plánuje komentovat dění v českém šoubyznysu. Předtím však ještě obvinila modelku a Miss Natálii Kočendovou (24) z prodeje kosmetiky z AliExpressu.

„Mám pro vás novou informaci, kterou jsem zjistila, když jsem si na chvíli odpočinula od Instagramu. Myslím si, že jsou lidé, kteří si zaslouží větší pozornost, ale bez porna nebo OnlyFans,“ sdělila Nela Slováková na svém Instagramu před několika dny. Toto prohlášení vzbudilo zvědavost, ale málokdo tušil, co přesně se za ním skrývá.

Na první pohled to vypadá, že se chystá vyřizovat účty s dalšími známými osobnostmi, a jako první si vybrala bývalou modelku a matku tří dětí Agátu Hanychovou. „Na HeroHero budeme mít plné verze plavkových videí, mé klasické sexy videa a třeba i témata jako Aguš Hanychová. (Prý jsem kuva za peníze). Lepší než být kuva zadarmo,“ prohlásila.

Dodala však, že nechtěla být zlá. „Nechci být zlá nebo nenávistná, to rozhodně nejsem. Ale nepřipustím si všechno. Už si dovolují moc,“ doplnila. Následně poté se Nela rozhodla pokračovat a tentokrát zamířila na Miss Czech Republic Natálii Kočendovou.

Miss Natálie Kočendová úspěšně rozjela svou vlastní značku kosmetiky By Natálie Kočendová. Nela však ale tvrdí, že Natálie pouze překupuje levnou kosmetiku z Číny, konkrétně z AliExpressu. „Bohužel to není kosmetika N.K. Je to kosmetika z AliExpressu, kde vám nabízí personalizované logo, které vám na kosmetiku natisknou. Lidi, nebuďte hloupí,“ informovala.

„To je všude na internetu. Stránky jako AliExpress bohužel nesleduji, ale od mých followerů mám v plné zprávy a informace o N.K. Můžu poslat fotky do zpráv,“ pokračovala a zdůraznila, že má výraznou alergii na lidi, kteří dělají z ostatních hlupáky.

„Jsem alergická na to, když někdo dělá z lidí idioty,“ dodala Nela, která se v minulosti zapojila do kontroverzní kauzy týkající se nošení roušek během pandemie covidu. Někteří lidé na sociálních sítích reagují na její aktivity slovy, že už neví, jak na sebe upoutat pozornost, a že to celé považují za zoufalství. Co si myslíte vy?