Nela Slováková našla recept na smutek! Odletěla na Bali rovnou první třídou za statisíce

09/01/2024 14:21 Martina Šedá
Nela Slováková našla recept na smutek! Odletěla na Bali rovnou první třídou za statisíce Foto: se souhlasem Nely Slovákové

Podnikatelka a influencerka Nela Slováková (33) nedávno odstartovala svou dovolenou na ostrově Bali, což konečně představuje odpočinek po náročných Vánocích. Nedávno se totiž také svěřila, že v tomto období trpěla velkým smutkem, proto si ihned v novém roce dopřála. A to pořádně!

Zatímco pro mnohé lidí je let na exotické destinace sám o sobě vzrušující, pro Nelu to bylo ještě výjimečnější, jelikož si pořídila letenku do první třídy jedné z nejluxusnějších a zároveň nejdražších leteckých společností.

Svým způsobem se tak výlet na Bali stal nejen dovolenou, ale také příležitostí vyzkoušet nový standard cestování. Nela si obvykle rezervuje místo v business třídě, ale tentokrát se rozhodla nešetřit a pro ještě větší komfort zakoupila palubní lístek do první třídy. Cena takovéto letenky se pohybuje okolo 250 tisíc korun, což je pro mnohé Čechy třeba i roční plat. Slováková pak okamžitě na svém Instagramu sdílela své dojmy s fanoušky pomocí fotografií z letadla, kde si užívala výhody i hody první třídy.

„První třídou bohužel neplánuji létat pravidelně, ale prostě jsem to musela vyzkoušet, viďte?“ prozradila Nela, která se na Bali vydala hned prvního ledna. Tato destinace pro ni má také speciální význam, neboť na Bali žije její kamarádka, se kterou nyní tráví hodně času. Společně spolu obohacují svou dovolenou o autentické zážitky a nezapomenutelné momenty.

Proč tedy celebrity volí Bali jako svůj cíl pro dovolenou?

Bali je známé svými nádhernými plážemi, azurovým mořem a tropickou přírodou. Pro celebritu, která hledá únik od světla reflektorů, nabízí tato destinace ideální klid a krásu. Je taktéž známé svou bohatou kulturou a duchovní atmosférou. Mnoho celebrit hledá inspiraci a relaxaci v místních chrámech, tradicích a rituálech.

Ostrov Bali nabízí širokou škálu luxusních resortů a soukromých vil. Celebritám poskytuje možnost užívat si vysoký standard a osobní péči. Mnoho wellness resortů na Bali nabízí lázně, jógu a další relaxační aktivity. To přitahuje ty, kteří chtějí spojit dovolenou s péčí o své tělo a mysl.

Bali v neposlední řadě poskytuje několik odlehlých a soukromých míst, kde celebrita může relaxovat bez zásahů novinářů a nechtěných pozorností.