Hluboký smutek v období Vánoc! Snad už se vracím do normálu, věří Nela Slováková

06/01/2024 13:23 Martina Šedá
Hluboký smutek v období Vánoc! Snad už se vracím do normálu, věří Nela Slováková Foto: se souhlasem Nely Slovákové

Konečně je zpět a snad už je vše také na dobré cestě! Nela Slováková (33) nedávno opět vstoupila do světa sociálních sítí a stala se aktivní. Proč ale mlčela jako hrob a její profil byl dlouhou dobu bez aktualizace?

Přestože právě proběhly vánoční svátky, obvykle spojené s radostí a smíchem, populární influencerka přiznala, že zažívala náročné a smutné období, tudíž neměla chuť ani vystupovat na veřejnosti.

„Nemyslela jsem si a vůbec nevěřila tomu, že budu někdy v takovém stavu. Možná by se zdálo, že v období s rouškami ano, ale ne, tehdy jsem věděla, že je důležité držet se pravdy. Bylo to poprvé, co jsem se cítila psychicky tak špatně. Bylo to v předvánočních časech a nechtěla jsem kazit náladu nikomu svým smutkem, i když jsem ho měla téměř pořád,“ sdělila Nela na sociálních sítích, odkud se předtím odpojila a sledující už začínali mít strach, co se s jejich oblíbenou "celebritou" stalo. Po nějaké době se však vrací a začala s fanoušky sdílet alespoň část své reality.

„Přemýšlela jsem, jak těžké bude sdílet to, co jsem sama prožívala, a pak jsem si řekla, že jsme tady společně a že chci sdílet i tohle. Vídala jsem mnoho ‚šťastných a spokojených rodin‘ u vánočních stolů a stromů, ale od mnoha lidí vím, že některé ženy, které tyto nadšené fotografie sdílí, si vytvářejí falešnou realitu, která není taková, jak to vypadá. Nedělá mi dobře, když se přetvařuji, takže raději mlčím,“ vysvětlila Nela.

Následně se s fanoušky podělila i o několik fotografií, které zachytila ve chvílích silných emocí. Nyní však hlásí, že už je téměř v pořádku a my se opět můžeme těšit, jaké parády nám v roce 2024 přinese.

„Kdyby někdo chtěl vědět, proč jsem se fotila, chtěla jsem si to prostě pamatovat. Občas jsem si udělala fotku. Teď bych se ráda vrátila do normálu a začala se cítit psychicky dobře, a doufám, že to přijde samo. A ano, už je to lepší,“ dodala vítězka Hotelu Paradise. Je také dosti možné, že ji doběhl smutek, jelikož se v minulém roce navždy rozloučila se svou druhou milovanou babičkou. To je ale zkrátka život.

Zdroj: Instagram Nela Slováková