Návrat oblíbené moderátorky: Eva Perkausová opět na obrazovkách!

27/03/2024 15:39 Martina Šedá
Návrat oblíbené moderátorky: Eva Perkausová opět na obrazovkách! Foto: Prima

Po narození svého druhého syna Ariana se sexy moderátorka Eva Hecko Perkausová (30) chystá vrátit na televizní obrazovky, to pouhé tři měsíce od porodu.

Od začátku ledna, kdy odešla na mateřskou, ji ve zpravodajském pořadu Hlavní zprávy na Primě nahradila Terezie Tománková (45). Nicméně, plány na návrat jsou již v plném proudu.

„Terezka dělá skvělou práci, ale myslím si, že kolem konce května, nebo dokonce uprostřed, bych se mohla vrátit,“ sdělila moderátorka na své třicátiny v pořadu Showtime.

Podobně jako s prvním synem Killianem (1), plánuje návrat do práce velmi brzy po porodu. „Arianovi budou už tři měsíce, takže to bude o něco snazší. Navíc máme v práci dostatek flexibility,“ dodala Eva, přičemž přesné datum návratu na obrazovky zatím není stanoveno. Je ale jasné, že už se brzy dočkáme.

Mateřství a návrat do pracovního života představují pro mnoho žen výzvu. Přizpůsobení se nové roli matky a současně udržení profesního života může být náročné. Některé ženy nalézají radost a naplnění v mateřství, zatímco jiné se potýkají s pocity viny nebo úzkosti ohledně opuštění svých dětí kvůli práci.

Eva Hecko Perkausová zdůraznila, že pracovní doba jí a jejímu partnerovi umožňuje flexibilitu, což jim usnadňuje skloubení rodinného a pracovního života. Pro mnoho žen je důležité najít rovnováhu mezi osobním životem a kariérou, ať už se vracejí do práce po mateřské nebo se rozhodnou zůstat doma s dětmi. Každá žena také prožívá mateřství a návrat do pracovního života individuálně a je důležité respektovat různé přístupy a rozhodnutí.