Na hokeji vedle sebe zářili! Barbora Poláková a Pavel Liška opět spolu ve společnosti

25/05/2024 07:15 Martina Šedá
Na hokeji vedle sebe zářili! Barbora Poláková a Pavel Liška opět spolu ve společnosti Foto: Profimedia

Velké vítězství českého týmu proti USA přilákalo do hlediště mnoho známých osobností. Mezi nimi nechyběl Jaromír Jágr (52), který si nenechá ujít jediný zápas šampionátu. Pravidelně ho doprovází jeho přítelkyně Dominika Branišová (29) a další významní přátelé, takže i tentokrát si Jágr užíval zápas ze soukromého skyboxu s veškerým VIP servisem.

Na tribuně byla vidět třeba i Jágrova bývalá přítelkyně, sportovní redaktorka Nova Inna Puhajková (38), která přišla s aktuálním přítelem Adamem Janotou (30). Vstupenku na zápas dostal od Inny jako dárek k 30. narozeninám. Společnost jim dělal handicapovaný cyklista a účastník nové řady StarDance Jiří Ježek (49) s manželkou Soňou. „Nejlepší parťáci,“ komentovala Inna jejich setkání. Cestou domů se v metru potkala s kolegyní z České televize, sportovní redaktorkou Darinou Vymětalíkovou (43).

V řadě s těmito známými tvářemi seděla také zpěvačka Bára Poláková (40) spolu se svým expartnerem a otcem jejich dvou dcer, Pavlem Liškou (52). Dvojice vzbudila pozornost, když je kameramani na stadionu vyzvali k polibku. Nejdříve se zdráhali, ale nakonec Liška ukázal prstem na tvář a Bára mu tam dala pusu, zatímco hrála její píseň "Nafrněná".

I když to nevypadá, že by se Bára a Pavel k sobě vraceli, jejich přátelské chování ukazuje, že dobře spolupracují při výchově dcer Ronji a Riky a vycházejí si vstříc. A za to jim patří veškerý obdiv a uznání!

Trvalo dlouho, než Bára Poláková a Pavel Liška přiznali, že jejich vztah skončil, což však mnoho lidí nepřekvapilo. Mají spolu dvě krásné dcery, ale jejich vztah měl od začátku problémy, především kvůli Pavlově vášni pro cestování. Krátce po narození jejich druhé dcery totiž odjel na expedici s Janem Révaiem, což později uznal jako špatné načasování.

Po dlouhou dobu se Bára snažila vytvářet dojem, že s Pavlem stále tvoří stabilní pár. Vždy ho omlouvala, když ji nemohl doprovázet na různé akce, například na předávání cen Andělů nebo na premiéry jejích filmů. Veřejnost však postupně začala tušit, že jejich vztah už možná skončil.

Pár se dal dohromady v roce 2014, rok po Pavlově rozvodu s Kristýnou Bokovou, se kterou byl ženatý jedenáct let. Již v září následujícího roku se Báře a Pavlovi narodila jejich první dcera Ronja.

Zdroj: Instagram Barbora Poláková