Politici v luxusu: Fiala a Pekarová Adamová fandili hokeji ze skyboxu, Babiš zůstal na tribuně

24/05/2024 15:36 Martina Šedá
Politici v luxusu: Fiala a Pekarová Adamová fandili hokeji ze skyboxu, Babiš zůstal na tribuně Foto: Profimedia

Celé Česko momentálně žije hokejem a je vidět, že se náš lid i v této době umí semknout! A ani politici nechtějí zůstat stranou a s rostoucími úspěchy národního týmu i oni přispívají k dokonalé atmosféře.

Dokonce i Petr Fiala a Markéta Pekarová Adamová (39) zavítali ve čtvrtek do O2 areny, a že to pořádně rozjeli. Na rozdíl od Andreje Babiše (69) však nefandili na tribuně, ale z pohodlí skyboxu s luxusním občerstvením.

„Nikde na světě fanoušci neumí vytvořit takovou atmosféru jako u nás!“ nadchl se premiér, který se spolu s koaličními partnery usadil v exkluzivní lóži. A opravdu si to užili. Ministr vnitra Vít Rakušan popíjel vybraná vína z křišťálových sklenic, zatímco několik pater pod ním fanoušci pili nápoje z plastových kelímků.

„Hoši, děkujeme!“ volala nadšeně předsedkyně Poslanecké sněmovny, kterou nadchl výkon národního týmu stejně jako našeho premiéra.

„Vítězství je radostné, zejména když přichází po krásné, férové hře. Pozitivní emoce jsou všudypřítomné,“ dodal Rakušan.

Předseda lidovců Marian Jurečka místo sebe do skyboxu poslal Marka Výborného a sám sledoval zápas se svými přáteli v oblíbeném podniku. „Dneska fandíme z hospody. Obrazovka na zdi i na stole. Naši jsou skvělí, to zvládneme,“ napsal na Instagramu.

„Úžasné! Neuvěřitelní bojovníci. Jsme na vás hrdí, chlapi! Jedeme dál!“ rozvášnil se i Andrej Babiš v hledišti. Ještě naše politiky hokej opravdu zajímá, nebo se snaží dělat promo, zůstává otázkou. Samozřejmě se našli i další kritici, ale buďme rádi, že alespoň v něčem táhneme za jeden provaz.

Zdroj: Blesk