Monika Binias Štiková: Vztah s Bejrem skončil, když vzteky rozmlátil mikrovlnnou troubu. Jinak je Aleš inteligentní chlap

01/02/2024 18:26 Martina Šedá
Monika Binias Štiková: Vztah s Bejrem skončil, když vzteky rozmlátil mikrovlnnou troubu. Jinak je Aleš inteligentní chlap Foto: Profimedia

Ve svém podcastu, kde influencerka Ornella Koktová rozmlouvala s Agátou Hanychovou, přinesla nečekané odhalení týkající se mileneckého vztahu své matky, Moniky Binias (Štikové), s kontroverzním Alešem Bejrem, známým pod přezdívkou "Psychopat".

Tato neobvyklá dvojice totiž kdysi společně pracovala na pořadu Tchyně pro TV Barrandov a navázala i intimní vztah za zády Moničina tehdejšího partnera Michala Štiky. Ten svět je malý, že?

Podle Ornelly si měla Monika vymýšlet falešné pracovní cesty do Špindlerova Mlýna, aby se mohla potají setkávat s Bejrem. Tento milenecký románek byl následně prozrazen v podcastu "Agáta a Ornella show". Že je „Psychopat“ opravdu psychopat, to náramně potvrdilo i vysvětlení, že vztah skončil poté, co Binias vysypala Bejrovi proteinový prášek a on jako odvetu zničil vzteky její mikrovlnnou troubu. Už tehdy byl prý takový blázen, který občas dělal úplně nepředvídatelné věci, což pak následně začal i chytře zpeněžovat.

Když redaktoři kontaktovali Moniku Binias, ta se vůbec nezdráhala a nebála se komentovat celou situaci. Přiznala, že i přesto, že Aleše Bejra vnímala jako kontroverzní osobnost, považovala ho za normálního a inteligentního muže. Navíc zdůraznila, že v době, kdy se vztah s Bejrem odehrával, byla sice formálně vdaná, ale s manželem žila odděleně. Monika přiznala svou slabost ke sportovcům, a jakmile ji Aleš Bejr zaujal svou sportovní a vyrovnanou povahou, neváhala ani vteřinku se do mileneckého vztahu pustit.

Aleš Bejr měl vždy vymykané tělo (foto: se souhlasem Aleše Bejra)Aleš Bejr měl vždy vymakané tělo (foto: se souhlasem Aleše Bejra)

Konečným vyústěním jejího romantického putování se nakonec stal mladší sportovec Petr Binias, za kterého se později provdala. Tímto nečekaným odhalením se do historie jejích osobních vztahů zapsala další kuriozita.

I redakce Top-Fun.cz kontaktovala Aleše Bejra, který nedávno prohrál svůj zápas v Clash of the Stars, zda by se mohl vyjádřit a ani tentokrát nezklamal. „Jo, těch tam bylo, něco tam myslím bylo, ale už se mi to plete. Když mě nezaujala a nepamatuji si to, tak vlastně nic nebylo. Ale když se podívám, jak teď vypadá, tak si fakt jistý nejsem.“