Brutální napadení na Clash of the Stars 7! Tadeáš Veselý utrpěl zástavu srdce

28/01/2024 11:49 Martina Šedá
Brutální napadení na Clash of the Stars 7! Tadeáš Veselý utrpěl zástavu srdce FOTO: Clash of the Stars

Zábava se téměř zvrhla v boj o život. Během galavečera Clash of the Stars 7 totiž došlo k dramatické události, která šokovala všechny přítomné. Kontroverzní influencer Tadeáš "Gangstaboy" Veselý (22) byl opět napaden fanouškem při svém vstupu do klece. Následně musel být okamžitě ošetřen lékaři a převezen do nemocnice. Organizátoři taktéž mluví o tom, že utrpěl zástavu srdce. Celá situace byla tak vážná, že se i policie rozhodla případem zabývat.

V okamžiku, kdy Veselý nastupoval ke svému zápasu proti Miroslavu Lonerovi alias Faynemu, byl zezadu napaden fanouškem, který ho úderem srazil k zemi. Marek "Datel" Valášek popsal celý incident, a i on byl otřesený nad tímto nečekaným útokem. "Tadeáš šel ke kleci, a najednou tam skočil jeden nebo dva borci... Dal mu jedničku. Co jsem teď slyšel, tak na tom není moc dobře," uvedl Valášek, který sice nepatří mezi Veselého příznivce, ale jednoznačně odsoudil brutální útok.

Veselý byl po útoku odnesen na nosítkách a hovořilo se o tom, že utrpěl zástavu srdce, a to rovnou třikrát. Útočník pak byl okamžitě vyveden z haly bezpečnostními zaměstnanci a předán do rukou policie, která bude případ vyšetřovat.

O několik hodin později Veselý uklidnil své fanoušky krátkým příspěvkem na sociálních sítích. "Žiju," napsal na svůj Instagram. Následně sdílel část lékařské zprávy, která potvrdila, že utrpěl zástavu srdce a byl několik minut v bezvědomí. Situace kolem útoku na influencera nadále vyvolává pozornost a sledování veřejnosti, ať už jde o samotný incident nebo následné vyšetřování policie.

I redaktoři Top-Fun.cz se zrovna nacházeli v místě incidentu a celou situaci popsali: „Veselý nastupoval a najednou vyskočil kluk a dal mu ránu. Na videu to sice tak nevypadá, ale trefil ho přímo na bradu, takže byl úplně vypnutý, do toho se mu zastavilo i srdce. Celkově ta atmosféra byla včera velmi napjatá a máme z ní smíšené pocity.“