Mirai sdílel fotografii s klukem a přidal dojemný vzkaz. Žil celou dobu se ženou a teď je na chlapy? žasnou fanynky

05/01/2024 08:06 Martina Šedá
Mirai sdílel fotografii s klukem a přidal dojemný vzkaz. Žil celou dobu se ženou a teď je na chlapy? žasnou fanynky Foto: Profimedia

Tak pozor, možná je totiž všechno úplně jinak. Hudebník Mirai Navrátil nedávno potvrdil konec vztahu s Michaelou Buschovou, o čemž jsme vás informovali včera a nyní sdílí na svých sociálních sítích snímky a fotografie z dovolené, na nichž je se svým novým společníkem. A že jim to sluší!

„Říkala jsem to celou dobu. Tohle se prostě v životě stává, možná teprve teď zjistil, že se nemusí za nic stydět. Tohle je věc, kterou neovlivníte, ale záleží pouze na tom, jak to cítíte, tak proč se tomu bránit,“ napsala fanynka Klára povzbudivý vzkaz pod fotografii Mirae na Instagramu.

Bez dalších podrobností o vztahu pak hudebník napsal ke společnému snímku: "Mám tě moc rád. Vejlet ve dvou." Následně tato fotka pochopitelně vyvolala mezi fanoušky dost pozornosti a rozpoutala také vášnivou diskuzi.

I když Mirai ještě nespecifikoval povahu svého vztahu s dovolenkovým partnerem, mnozí to vnímají jako oznámení nového partnerského začátku. Jedna z fanynek napsala: "Dávno jsem to poznala, vůbec se nebojte to tajit. Máte tu nás, je nová doba, my vás vždy podpoříme. Hlavně buďte šťastní," a jiná pak dodala: "Celou dobu jsem to říkala, hlavně se mějte rádi."

Přestože se někteří fanoušci těší s Miraiem na novou etapu jeho osobního života, jiní vyjádřili své překvapení a nepochopení. "Žil se ženou a teď je na chlapy? Myslím, že nejeden normální člověk opravdu nechápe," komentovala další žena. Reakce jsou sice rozporuplné, ale nutno podotknout, že ve světě jsou takové vztahy již dávno běžné a je třeba, aby je veřejnost respektovala.

Na fotku zareagovaly pak také známé osobnosti, jako je bývalá první dáma Dagmar Havlová nebo zpěvačka Monika Bagarová, které Miraiovi poslaly srdíčka. Je patrné, že nová fáze Miraiova života na Kanárských ostrovech neunikla pozornosti jeho fanoušků a veřejnosti, a už teď se všichni těší, co bude dále.