Nač smutnit? Buschová po rozchodu s Miraiem vyrazila do Thajska, na Silvestra pak přiznala novou lásku

04/01/2024 17:05 Martina Šedá
Nač smutnit? Buschová po rozchodu s Miraiem vyrazila do Thajska, na Silvestra pak přiznala novou lásku Foto: se souhlasem Michaely Buschové

Po oficiálním oznámení rozpadnutého vztahu frontmana kapely Mirai Navrátila (31), a jeho krásné přítelkyně Michaely Buschové si oba užívají, jak to jde.

Láska trvala celkem čtyři roky. Michaela se však podle mnohých ani nestihla nadechnout a již má náhradu za zpěváka, a to bývalého fotbalistu a kondičního trenéra Martina Helda (28). Překvapivě rychle se také s novým partnerem vypravila na exotickou dovolenou v Thajsku.

Ještě v srpnu byli Michaela Buschová a Mirai Navrátil na svatbě nejlepší kamarádky, ale později spolu společně už příliš často nevystupovali. Následně se pak v létě rozešli.

Během prosince, když kapela Mirai měla koncert, Michaela dala přednost fotbalovému zápasu. A to zřejmě kvůli novému muži ve svém životě, Martinovi Heldovi, který pracuje jako kondiční trenér akademie silového tréninku STACA. Held, bývalý fotbalista prvoligového mužstva SK Dynamo České Budějovice, se stará o osobní tréninky a rehabilitaci.

O rozchodu s Miraiem pak Buschová napsala na svou sociální síť, přesněji na Instagram, následující: "Rok 2023 nebyl snadný, ale přinesl mi to nejlepší. Mám tu nejlepší rodinu, přátele a lásku. Teď jen to, ať jsme všichni zdraví. Vzhůru pravou nohou do roku 2024," a přidala společnou fotku s novým partnerem.

„Je to tak, už nějakou dobu spolu nejsou, a Míša chodí s jedním fotbalistou,“ potvrdila její kamarádka.

Nový pár strávil Vánoce exotickou dovolenou v Thajsku a po návratu se Michaela hned vrhla na horolezeckou výpravu. Po rozchodu s Navrátilem očividně nezahálí a naplno vychutnává novou kapitolu svého života.

Tak už to i vlastně po bolestivých rozchodech bývá. Někteří se stáhnou do ústranní, jiní začnou chodit do společnosti, a snaží se tak rychle zapomenout. Jedno je ale jisté, lékem na vše je čas, a tak uvidíme, jestli nový vztah nebyl příliš unáhlený a nesloužil spíše jako dočasná náplast. V minulosti jsme již byli podobných dočasných krachů tuzemských celebrit svědky.

Každopádně Mirai trávil Vánoce s rodinou ve Frýdku-Místku a poté se vypravil ohřát na Fuerteventuru na Kanárských ostrovech s kamarádem.