Miliardář Richard Chlad: Abych oslovil ženu, musel jsem se pořádně napít

03/02/2024 13:26 Martina Šedá
Miliardář Richard Chlad: Abych oslovil ženu, musel jsem se pořádně napít Foto: Profimedia

Ten chlap je prostě borec! Miliardář Richard Chlad totiž nyní zažívá harmonické období svého života po boku své nové manželky Anny Marie. A že si také rád vyrazí. Na večírku magazínu Playboy se totiž oba prezentovali úplně uvolněným dojmem, což poskytlo příležitost zeptat se na jejich pohledy na nahotu a svádění. Richard Chlad se s nadšením podělil o vzpomínky na své mládí a i první erotické zážitky na nudistických plážích v Chorvatsku.

Podnikatel vyzdvihl své začátky s erotickým obsahem, zejména si vzpomněl na první Playboy magazín. S úsměvem přiznal, že první „ruční práce“ prováděl právě nad těmito časopisy, které se mu podařilo dostat do Česka. I přesto, že si doma užívá pohledu na krásné ženské tělo, stále oceňuje umělecký přístup a nádech tajemna v pánských magazínech, které se dostávají na trh i v této době.

Chlad vítá trend lehčího zakrývání a zároveň ocenil návrat k uměleckým fotografiím, kde špičkoví fotografové zachycují krásu těla a zdůrazňují estetiku. Vyjádřil také svůj postoj k tetováním, která podle něj mohou zlevnit ženskou krásu. Oceňuje, že některé magazíny nyní obdivují krásu těla bez zbytečného zdůrazňování nebo narušování tetováním.

Richard Chlad a jeho manželka Anna-Marie Kánská (foto: Profimedia)Richard Chlad a jeho manželka Anna-Marie Kánská (foto: Profimedia)

Manželka Anna Marie prozradila, že si umí užít pohled na krásné ženy, přičemž nejprve upírá pozornost na ruce a nehty. Ačkoliv se ráda dívá na umělecké nahé fotografie, nevyhledává osobně exhibicionismus. Anna Marie vyjádřila například obdiv k fotografovi Helmutu Newtonovi a jeho krásným snímkům.

Richard Chlad se také otevřeně přiznal, že v mládí nebyl zručný svůdník, a přiblížil své pokusy sbalit ženy, když byl střízlivý. „Každý si myslí, že jsem měl mraky žen, ale já je prostě neuměl ani oslovit. Musel jsem se na to nejprve pořádně napít a pak logicky každá utíkala. Dnes je to vtipné, ale projde si tím každý,“ prozradil pro Prima Ženy.

Celkově se zdá, že pohledy na nahotu a svádění pro manžele Chlady zahrnují respekt k umění, krásu těla a zdravou dávku humoru, což přispívá k jejich spokojenému partnerskému životu.