Lulu: Po zářezu s Vémolou jsem chtěla Soukupa! Věřila jsem, že je to chlap pro život

01/02/2024 13:03 Martina Šedá
Lulu: Po zářezu s Vémolou jsem chtěla Soukupa! Věřila jsem, že je to chlap pro život Foto: Profimedia

Zdeňka Černá, známá především jako Lulu, kdysi vnímala Jaromíra Soukupa jako ideálního muže a byla ochotna udělat cokoli, aby ho zaujala, nejspíše i dostala. Nicméně nedávno došlo k nečekané změně a vše vygradovalo až tak, že Lulu teď projevuje o Soukupa zájem jen stěží, spíše se mu vyhýbá. Proč se tak stalo?

Bývalá milenka Karlose Vémoly opět způsobila pořádný poprask. Lulu, která se kdysi snažila upoutat i Soukupovu pozornost, teď tvrdí, že by ho nyní už odmítla, kdyby ji sám pozval na rande. Podle ní došlo k této změně poté, co viděla Soukupa v kleci při zápase Clash of the Stars s Alešem "Psychopatem" Bejrem.

I když nebyla přítomna přímo na místě v hale, fotky ze zápasu ji hodně zklamaly. Na svém Instagramu následně nešetřila kritikou a uvedla, že Soukup již není tak atraktivní, jak si dříve myslela. Zároveň pustila do světa názor, že by se mohl lépe starat o svou postavu. Veřejně také prohlásila, že už ho nechce ani vidět, a už vůbec ne nahého v posteli.

Dříve, během listopadu, mu Lulu intenzivně psala, a dokonce mu posílala zdarma své fotografie, které jiným mužům prodává. Navrhovala mu i rande, a dokonce mu poslala několik snímků zdarma jako ochutnávku. Nicméně nyní tvrdí, že Soukup na její zprávy reaguje minimálně a zjevně již nedostává pozornost, kterou by očekávala.

"Ano, po aférce s Vémolou jsem chtěla Soukupa. Věřila jsem, že bychom se k sobě hodili, že by to bylo fajn pro život. Jenže jsem se spletla. To chování, co na to říct. A ta otřesná postava," prozradila nám.

Zdeňka Černá chce bojovat v organizaci RedFace (foto: RedFace)Zdeňka Černá chce bojovat v organizaci RedFace (foto: RedFace)

Dle fanoušků se po „zářezu“ a bodech, které získala ve "Vémolandu", velmi zajímala o Soukupa a považovala ho za ideálního muže pro život. Nicméně nyní zdůrazňuje, že tento zájem skončil, zejména po neuspokojivém vystoupení Soukupa v zápase Clash of the Stars. Prý ji odrazuje vystupování i samotné sportovní výkony.

Zdeňka Černá měla mít nedávno sama zápas v organizaci RedFace, ale na ten již nedošlo, proto se redakce Top-Fun.cz zeptala, jak to s ní v budoucnu vůbec bude. „Jak asi víte, soupeřek bych měla dost, holky mě prostě moc nemusí, ale zatím na to nedošlo. Každopádně se připravuji a klidně bych si to rozdala i s Lelou. Uvidíme, jaké přijdou nabídky, zatím z toho každá couvla.“