Denise Ayverdi: Zápas s Lulu je potvrzen! Jen obličej mám za půl milionu, takže chci statisíce, pojistku a tři měsíce na přípravu

28/11/2023 15:08 Martina Šedá
Denise Ayverdi: Zápas s Lulu je potvrzen! Jen obličej mám za půl milionu, takže chci statisíce, pojistku a tři měsíce na přípravu Foto: RedFace

Takový zápas scéna bojových sportů dosud nezažila. V kleci organizace RedFace se proti sobě postaví majitelky obřího silikonového poprsí a extrémně vylepšených obličejů. Obě krasavice navíc spojuje milenecký vztah s MMA hvězdou první kategorie.

Celebrity zápasy v poslední době táhnou a tohoto faktu se naplno rozhodla využít mladá organizace RedFace. Pokud obě aktérky spojuje láska k jednomu muži, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Dalším bonusem je atraktivní vzhled, který snad vykompenzuje takřka nulové zkušenosti s bojovými sporty. Zdeňka Černá alias Lulu má znatelnou výhodu ve své profesi trenérky, která jí zaručuje dobrou fyzickou připravenost. Denise Ayverdi tak bude muset podstoupit tvrdý dril, který z ní během pár měsíců udělá důstojného oponenta.

"Přijala jsem výzvu tady od Lulu a chtěly jsme vám tu rovnou oznámit, že je mezi námi dlouholetý spor,“ uvedla se Ayverdi, pro kterou to bude v RedFace premiéra. Její soupeřka Lulu již zažila jeden střet, který ovšem neproběhl podle pravidel MMA, ale jednalo se o zápas v plácání po zadečku. Na svoji konkurentku v lásce má pořádnou žízeň, protože obě vylepšené krasavice řádily s Karlosem Vémolou v totožný čas.

„Už je to nějaký ten pátek, takže doufám, že si to tentokrát konečně dokážeme nějak vyříkat. Jde o Karlose Vémolu. My jsme s ním obě randily ve stejnou dobu. Já jsem to popravdě nevěděla, že má i někoho jiného kromě manželky," podivovala se Lulu faktu, že byla jen jednou z milenek na seznamu nenasytného bijce.

To, co se v první chvíli zdálo jako jasná věc, se však za pár dní změnilo na pouhou chiméru. Ayverdi si uvědomila, že při souboji může dojít k poškození jejího dokonalého obličeje, a také jí došlo, že z Lulu by měl strach i nejeden z profesionálních zápasníků. Hvězda časopisu Playboy tak trochu upravila svoji rétoriku a řekla si za zápas o mnohem větší balík peněz než na začátku vyjednávání.

„Já rozhodně nenastoupím bez přípravy proti člověku, co se bije a dělá fitness trenéra jako zaměstnání s tím, že si na mně jde vybít vztek z Karla. Já jsem soutěžila jen v bikiny fitness. A pokud tedy zápas, který má být vyrovnaný, ať mi dá čas tři měsíce. A já jí to pak vysvětlím. Ve svých jednapadesáti kilech to za deset dnů asi nedám. Určitě to bude za ještě větší finanční částku. Já mám jen obličej za půl milionu,“ nacenila svoji tvářičku vnadná bruneta.

RedFace tak bude muset sáhnout znatelně hlouběji do své pokladničky, aby obě dámy dostaly, co chtějí. Ayverdi navíc požaduje pojistku na značnou částku, která pokryje její případnou újmu.

Zdroj: RedFace