Lucie Šlégrová podstoupila operaci a chválí nemocnici v Ústí

29/02/2024 15:08 Martina Šedá
Lucie Šlégrová podstoupila operaci a chválí nemocnici v Ústí Foto: se souhlasem Lucie Šlégrové

O minulém víkendu se Lucie Šlégrová, bývalá královna krásy, rozjela s manželem Jiřím Šlégrem na slavnostním Českém plese v Praze. Jejich tanec byl plný radosti a života, a zdálo se, že nic nemůže narušit tento moment štěstí. O pouhé dva dny později už ale ležela v nemocnici, tentokrát na oddělení gynekologie. Co se stalo?

Na večírku v Obecním domě na ni nebyly vidět vůbec žádné známky nemoci. Ba naopak, s manželem se skvěle bavili, tancovala a vypadala jako květina v plné nádheře. Přesto v úterý lehla na lůžko v ústecké Masarykově nemocnici.

"Ano, pravidelně navštěvuji lékaře. Každý rok si dávám udělat kontrolu zdraví – chodím k obvodnímu lékaři, zubaři, na gynekologii a pravidelně si nechávám vyšetřit prsa. Taková rutina by měla být pro zdravou čtyřicátnici naprosto běžná. Právě díky prevenci jsme schopni odhalit včas situace, které by mohly ohrozit naše životy v budoucnu," sdělila ve svém příspěvku na sociálních sítích. Její prohlášení pak pokračovalo poté, co ji oslovila žena a stěžovala si, že právě na označené pohotovosti zažila neuctivé zacházení.

"Četla jsem všechny vaše příspěvky, když jsem ležela po operaci a jsem vám vděčná za vaši podporu. Právě v ústecké Masarykově nemocnici na gynekologii jsem zažila neuvěřitelný lidský a profesionální přístup. A nejsem jediná. Celý personál na oddělení, které je převážně obsazeno ženami, je plný pohody, laskavosti a lidskosti! Chci poděkovat celému týmu včetně sester na oddělení a personálu operačního sálu za jejich optimismus. Mohu jen doporučit," dodala Lucie.

Přesný zákrok, kterého se Lucie podrobila, zatím nezmiňuje, ale jistě se v příštích dnech na svém Instagramu také pochlubí.