Jirko? Ty se máš! Takhle to seklo Lucii Šlégrové na dovolené v Dubaji

10/01/2024 12:37 Martina Šedá
Jirko? Ty se máš! Takhle to seklo Lucii Šlégrové na dovolené v Dubaji Foto: se souhlasem Lucie Šlégrové

Modelka Lucie Šlégrová (41) umí dokonale potěšit své fanoušky na sociálních sítích i v období lednových mrazů. Přestože Česko zažívá chladné a aktuálně i mrazivé počasí, Lucie se rozhodla zahřát své příznivce sexy snímky z exotické destinace. Její kroky vedly do Dubaje, kde měla na nádherných plážích jistě co ukazovat.

Každou zimu si plánuje dovolenou, a i letos tomu nebylo jinak. Lucie Šlégrová, bývalá Miss České republiky z roku 2005, zůstává jednou z nejvnadnějších tuzemských modelek, i když od vítězství uplynulo už mnoho let.

Nyní je také věrnou manželkou bývalého hokejisty a současného hokejového trenéra Jiřího Šlégra (52), a matkou tří synů. Přestože je už maminkou a skvělou manželkou, stále se drží své modelové kariéry a na svém těle tvrdě pracuje.

„Přišla zima, přišel mráz a já už teď přemýšlím, kam se schovám… Vždycky ten leden, někdy i únor, při těch dlouhých zimních večerech, respektive po nocích, už plánuju dovolenou v teple,“ svěřila se na svém Instagramu. Aby svým slovům dodala váhu, sdílela několik nádherných snímků z nedávné dovolené v Dubaji.

Tam už trávila čas s manželem a syny na začátku prosince. „Vždycky mi přišlo trapný, když někdo psal 'take me back' (vezměte mě zpátky). OK, tady mi to celkem sekne, břicho zatažený, ideální póza, celulitida schovaná… Ten správný moment na 'take me back',“ vtipkovala k sexy snímkům, na nichž vypadá fantasticky.

Fotografie z pláže s výhledem na ikonický hotel Burj Al Arab v Dubaji získaly uznání od stovky jejích sledujících. Ačkoliv je okolní scenérie půvabná, pozornost fanoušků se soustředila především na její perfektně vyrýsované tělo, které si vychutnávalo teplé podnebí a zrovna chytalo bronzovou barvičku. Podívejte se sami a posuďte, jak krásná a sexy může být modelka i v zimním období. Jirka se má zkrátka čím pochlubit, a tak by to mělo být v každé domácnosti.

Se souhlasem: Lucie Šlégrové / Instagram
Se souhlasem: Lucie Šlégrové / Instagram