Lovil jako za starých časů! Nedvěda při oslavách očarovala blonďatá servírka, pak už neměl zábrany

28/05/2024 15:11 Martina Šedá
Lovil jako za starých časů! Nedvěda při oslavách očarovala blonďatá servírka, pak už neměl zábrany Foto: se souhlasem Nicole Volfové

Hokejisté se v centru Prahy pořádně odvázali. Po přivítání s fanoušky na Staroměstském náměstí se sportovci pustili do divoké noční jízdy po městě.

Fotografové eXtra.cz pak také zachytili, jak se bývalý útočník Petr Nedvěd (52) bavil v baru Kozička, kde okatě flirtoval s potetovanou blondýnkou. Co by na to asi řekla jeho manželka Nicole?

Oslavy hokejového triumfu nebraly konce ani v pondělí v noci, kdy sportovci pokračovali v bujarých radovánkách v centru Prahy. K oslavám se připojil i šéf zlatého týmu, Petr Nedvěd, známý svou slabostí pro krásné ženy. Tentokrát ho v baru Kozička očarovala blonďatá servírka.

Rozjařený manažer hokejového týmu byl nezastavitelný a s postupujícím večerem stále více pokukoval po místních slečnách. Nejvíce mu padla do oka potetovaná servírka, které začal šeptat do ucha sladké řeči. Pak ji chytil za ruku a rozhodně se ji nechystal pustit. Petr se neudržel a začal ji líbat v dekoltu.

Po chvíli se servírce podařilo vymanit z jeho objetí, ale Petr pokračoval ve své zábavě dál. S pivem v ruce zamířil zpět k výčepu a opět se pokusil okouzlit blonďatou krásku. Tentokrát ji přivinul na svou hruď, přičemž z jeho tváře nezmizel úsměv.

Z baru odešel až v ranních hodinách, kde ale na něj čekala přímo za rohem další společnost. Tou byla jiná luxusně oblečená blondýna, se kterou se pak vydal do svého bytu. Jak to tak vypadá, Petr nadělal při oslavách mnoho průšvihů, které se mu teď budou doma špatně vysvětlovat. Ale co si budeme povídat, takového už ho známe z mládí a je vidět, že za to stále umí pořádně vzít.

Před čtyřmi lety to vypadalo, že Petr, po narození dcerky, odložil své divoké večírky stranou. Nicméně, zisk zlaté medaile ho očividně přivedl zpět k jeho starým zvykům. Zůstává otázkou, co by na jeho noční dobrodružství řekla jeho žena Nicole.

Zdroj: Extra