Léta si počkal, teď zaútočil: Kluk s kamením tvrdě proti Pohlreichovi. Chce se s ním prát

19/12/2023 13:47 Martina Šedá
Léta si počkal, teď zaútočil: Kluk s kamením tvrdě proti Pohlreichovi. Chce se s ním prát Foto: Profimedia

Léta natáčení pořadu Ano, šéfe! nechala narodit několik kultovních scén. Některé z nich dokonce proslavily kdekoho, kdo se náhodně naskytl před kamerou. Patrně nejvýraznější a jednoznačně i nejkontroverznější osobností je Ondřej Untermüller, alias „Kluk s kamením“. Ten však uchopil svou „kariéru“ poněkud za špatný konec…

Nevědomky ho proslavil, jenže teď mu nemůže přijít na jméno. Influencer, který ve světě médií vystupuje skutečně jako Kluk s kamením, se totiž dost nevybíravým způsobem vyjádřil na adresu jednoho z nejlepších a nejslavnějších kuchařů u nás a svoje antré korunoval přáním si to se Zdeňkem Pohlreichem rozdat přímo v kleci!

„Vždy jsem k němu hleděl s úctou, ale poslední dobou má blbé kecy. Doufám, že se v blízké době setkáme a řeknu mu vše do očí,“ nechal se slyšet Untermüler, který už nefušuje do politiky, ale snaží se prosadit ve světě bojových sportů.

Samozvaný mistr MMA si evidentně nevidí do pusy. Na adresu Pohlreicha totiž nešetří silnými slovy. "Dal bych mu k.o. v postoji! Věřil bych si na něj, na blba, protože je starej a malej. Jestli mu na mě něco vadí, tak ať za mnou přijde, já na něj čekám. Pokud mu vadí mé politické názory, tak ať jde do pr*ele,“ cituje jeho neandrtálský projev dále eXtra.cz.

A co na to Pohlreich? K „radosti“ Kluka s kamením se agresivního výpadu neobává. K osobě kontroverzního a všestranně založeného „umělce“ pouze poznamenal: „Radši se na něj snažím zapomenout, po té, co jsem o něm slyšel za poslední tři roky. Kdyby si nikdo nevzpomněl, že jsme se setkali v jednom pořadu, byl bych nejspokojenější. Chvíli to ta guma zkoušela do politiky, teďka měl nějaký fight. Kandidoval někde v Písku, je to zajímavý člověk. To říkám samozřejmě sarkasticky…“

Těžko říct, jestli to není chyba. Kluk s kamením může mít nabito do ostrých. Nedávno se zúčastnil bitky pod křídly Clash of the Stars, kde pár ranami na ucho zdolal silného protivníka – bývalého partnera Shopaholicadel, Davida Pražáka.

Zdroj: Extra, Clash of the Stars