Blíží se rozvod? Messi prý podvádí manželku s prominentní novinářkou

01/12/2023 08:00 Martina Šedá
Blíží se rozvod? Messi prý podvádí manželku s prominentní novinářkou Foto: Inter Miami CF

A je to tu zas! Argentinský fotbalový talent a kapitán týmu Inter Miami, Lionel Messi, se ocitl ve středu mediální bouře poté, co se objevily spekulace o krizi v jeho manželství s Antonellou Roccuzzovou.

Tato šokující zpráva tvrdí, že hvězdný útočník údajně udržuje tajný vztah s jihoamerickou novinářkou Sofi Martinezovou, která pracuje pro ESPN.

I přes to, že je Messi na veřejnosti známý jako milující otec, vzorný manžel a sportovní hrdina, zprávy o jeho domnělém vztahu s Martinezovou rozvířily vody. Zpravodajský deník Direto Do Miolo naznačuje, že už dokonce stojí na pokraji rozvodu se svou manželkou Antonellou, s níž má tři syny Thiaga, Matea a Cira.

Hlavním impulsem pro rozpad manželství má být právě údajný vztah s atraktivní novinářkou Martinezovou, která pravidelně vede exkluzivní rozhovory s Messim po fotbalových zápasech. Jejich společné chvíle vyvolaly nejen zájem fanoušků, ale také domněnky o žárlivosti Antonelly, což prý vedlo k neustálým problémům v domácnosti.

Martinezová se již ke spekulacím vyjádřila, ale svým výrokem nijak nepotvrdila nebo nevyvrátila pověsti o jejich intimním vztahu. „Leo se k mnoha novinářům chová dobře, zejména k těm, kteří se na něj usmívají. Má je prostě rád. Jediný rozdíl oproti mně je, že jsem žena, takže spoustu věcí bere jinak,“ vysvětlila jednoduše.

Třeba Daniella Semaanová, aktuální partnerka Fàbregase, která je velmi blízká Messiho rodině, vehementně odmítla tuto aféru a vše popřela. Prý si nevšimla, že by měl Messi v manželství nějaké problémy. Zprávy o nevěře jsou tak podle ní založeny na nepravdivých zvěstech.

Celá situace nám tedy naznačuje, že si veřejnost bude muset počkat na oficiální vyjádření samotného Messiho nebo Martinezové, aby se dozvěděla pravdu o jejich vztahu a případných dopadech na manželství s Antonellou.

Zdroj: Direto Do Miolo