Lela Vémola: Tohle je pravá láska! Nevěra Karlose nás jenom posílila

10/04/2024 10:11 Martina Šedá
Lela Vémola: Tohle je pravá láska! Nevěra Karlose nás jenom posílila Foto: se souhlasem Lely Ceterové

Lela Vémola (34) se objevila jako host v pořadu Superchat, kde otevřeně hovořila o svém soukromí, vztahu s Karlosem "Terminátorem" Vémolou, krizích v manželství a pomalu končící MMA kariéře jejího manžela.

„Jednu dobu toho bylo opravdu moc. Ten tlak od celého Oktagonu, aby Karlos zvládl zápasy, samé natáčení reklam a všeho toho okolo. Samozřejmě se to někde muselo projevit,“ začala.

Bez přidaného obalu následně přiznala, jak těžké bylo číst o milostných aférách svého manžela. "Jsme veřejné osobnosti, a to to celé zhoršuje. Lidé milují toto drama. Nechápu ty ženy, co se potřebují takhle ukazovat. Je to zoufalé a povrchní," sdělila Lela moderátorce Gabriele Wolfové v pořadu Superchat.

Karlosovy pochybení dokázala ale odpustit. "Každý děláme chyby, hodně lidí se potýká se stejnými problémy doma. Jenomže my jsme to všechno museli řešit veřejně pod drobnohledem. Byl na nás neustálý tlak," zdůraznila.

"Jsem realistická žena. Všichni muži dělají chyby. Dokonce i ti, o kterých byste si to nikdy nepomysleli. Důležité je, jak se muž a žena postaví k problémům a zda jsou dostatečně silní, aby to zvládli jako partneři i manželé. A my jsme to vždycky zvládli, což nás ještě víc posílilo. Jsme skutečně silný pár. To je síla lásky," sdělila Lela v pořadu.