Lela Ceterová: Za mnou krásu může především častý pohlavní styk s Karlosem

07/04/2024 14:47 Martina Šedá
Lela Ceterová: Za mnou krásu může především častý pohlavní styk s Karlosem Foto: se souhlasem Lely Ceterové

Lela Ceterová, partnerka známého MMA bojovníka Karlose Vémoly, je nejen úspěšnou maminkou dvou malých dětí, ale také pečuje o své tělo s pozoruhodným nasazením. I přes své závazky a náročný harmonogram si najde čas, aby se o sebe vždy skvěle postarala, a výsledky jsou patrné na první pohled.

„V dnešní uspěchané době to není vůbec jednoduché. Člověk se musí otáčet, aby se postaral o rodinu, ale když víte, jak na to, jde to samo. Samozřejmě si také musíte spoustu věcí odpustit. To je prostě normální. O to více si je pak ale vychutnáte,“ řekla nedávno pro Top-Fun.cz.

Z dovolené v Thajsku sdílela několik fotografií, na kterých se předvádí v bikinách, a nejvíce vyniká právě její štíhlý pas a vyrýsované břicho. „To je to, co na svém těle miluji nejvíc – mé břicho. Necvičím, je to o stravě, běhání za dětmi a samozřejmě i o sexu,“ svěřila se otevřeně k těmto fotografiím na svých sociálních médiích.

„Máme to zkrátka rádi oba a je to zdraví prospěšné. Co více si může člověk přát,“ dodal s úsměvem Karlos, který teď bude mít velmi náročný program, jelikož už brzy ho čeká odveta s Attilou Véghem v Edenu.

I když se Lela cítí pohodlně a skvěle ve svém těle, nedávno přiznala, že má občas problém s tím, jak vypadá před kamerou. Ta totiž někdy vytváří dojem, že má zdvojené proporce, což pak překvapuje ostatní. Její fanoušci se prý občas diví, když ji potkají osobně, protože je o mnoho menší, než by se mohlo zdát z fotografií. „Někdy mám pocit, že kamera mě nenávidí. Když mě potkají v reálu, většina lidí je překvapená, jak jsem ve skutečnosti drobná,“ přiznala s úsměvem Lela pro Super.cz.