Lela Vémola nabízí osobní setkání za pět tisíc korun

09/11/2023 04:22 Martina Šedá
Lela Vémola nabízí osobní setkání za pět tisíc korun Foto: se souhlasem Lely Vémola

Influencerka Lela Vémola oznámila svůj nadcházející Lela Brunch, který má oslovit fanoušky, toužící po osobním setkání s ní. Avšak, tam, kde je jméno Vémola, nikdy to není zadarmo.

Tato „akce“ je reakcí na narůstající zájem ze strany jejích ctitelek a fanoušků. Dříve Ceterová nyní uspořádává akci, kde se setká s lidmi, kteří zaplatí necelých pět tisíc korun. Prý se jedná o jedinečnou příležitost potkat se s manželkou slavného „Terminátora“, a kdo ji nevyužije, je takřka blázen.

Lela, snažící se propagovat svůj výrazný a extravagantní styl oblékání, je zaneprázdněnou matkou a podnikatelkou. Dnes už dává přednost elegantnější módě. Její motivací pro tuto akci bylo poskytnout fanouškům příležitost se s ní osobně setkat a stát se součástí této interakce. Na odepisování už totiž není čas.

Na svém Instagramu uvedla: „Jsem výrazná sama o sobě. Nejsem zpěvačka ani herečka. Pokud mě má někdo rád, může teď přijít za mnou osobně.“ Podobně vyjádřila svůj přechod k elegantnějšímu stylu oblékání jako součást své vývojové cesty a vystupování.

Matka dvou dětí našla nový směr a chce to samozřejmě reflektovat i v interakci s fanoušky. Tuto cestu si vybrala s ohledem na svou současnou životní fázi a věrnost svým prioritám, které jsou především dvě děti. Na internet a vypisování už prostě nemá kapacitu. A co vy? Jste ochotni vytáhnout pět tisíc a setkat se s Lelou?

Někteří jsou nadšeni, avšak samozřejmě se strhla i vlna kritiky. Na Instagramu Top-Fun.cz napsal pod příspěvek Tomáš a diví se, že by za "tohle" někdo měl platit.

„Nechci urazit, ale za co přesně bych měl platit pět tisíc korun? Co tahle holka dokázala? Už nemá peníze na další plastiky? Jako máma je naprosto k ničemu, navíc byla svému manželovi nevěrná. Upřímně, nevím, co bych si od ní měl vzít."