Lela Vémola oslavila 35. narozeniny! Karlos se vytáhl, dorazil i Leo Beránek

05/06/2024 11:00 Martina Šedá
Lela Vémola oslavila 35. narozeniny! Karlos se vytáhl, dorazil i Leo Beránek Foto: se souhlasem Lely Vémola

A má to za sebou! Lela Vémola, manželka MMA bojovníka Karlose Vémoly (38), slavila 35. narozeniny v úterý 4. června. A jak je vidět, lidé ji mají rádi! Na její luxusní oslavu totiž dorazilo mnoho hostů, kteří jí přišli popřát. Kdo se tedy ukázal na této významné události?

Jako první přijely samozřejmě rodinné delegace. Rodiče Lely a další příbuzní přijeli až z Bratislavy, zatímco Karlosův otec dorazil z Olomouce. Mezi hosty byl také Leo Beránek starší, otec odsouzeného rappera Leo Beránka, který přijel s o 43 let mladší manželkou Kateřinou. Nechyběla ani česká barbie Gabriella Jiráčková, která na sobě měla úchvatnou černou róbu, a zpěvák Sámer Issa, jenž dorazil s veselým žlutým kloboučkem.

Lela Vémola, dříve známá jako Ceterová, přijímala gratulace a dárky v nádherné bílé krajkové a peřové róbě, což jí dodávalo eleganci a jemnost labutě. Hosté tvrdili, že včera doslova zářila. Během oslavy potěšila přítomné proslovem a různé hudební vystoupení, mezi nimiž vynikla zpěvačka Tina, která všechny ohromila svou energií a mladistvým vzhledem.

Samozřejmě, jako manžel oslavenkyně nemohl chybět ani samotný Karlos Vémola, přezdívaný Terminátor. Ten se sice připravuje na sobotní odvetu proti Véghovi v Edenu, ale toto si samozřejmě nemohl nechat ujít. Ačkoli nechal svou ženu chvíli čekat, Lela si toho ani nevšimla, protože se kolem ní točili neustále hosté. Karlos přišel s dárky a obřím pugétem, který byl tak velký, že ho Lela sotva unesla a málem upadla. Naštěstí ji Karlos zachránil a předvedl se jako opravdový hrdina večera.

Přípravy na tak velkou oslavu v hollywoodském stylu nebyly jednoduché. Lela měla plné ruce práce, aby vše stihla. „Jestli si někdo myslí, že už jen popíjím šampaňské a čekám, až oslava začne, tak se plete. Jsem vzhůru od sedmi ráno,“ uvedla odpoledne a popsala Blesku, co vše musela zařídit. Odvezla malou dceru do školky, syna na hlídání a rychle si umyla vlasy.

„Teď jsem rychle utíkala do salonu, kde mi kluci z firmy připravili vše na oslavu. Málem jsem omdlela, jak to nádherně vypadá. Teď si jedu pro šaty,“ svěřila se Lela s nadějí, že jí model bude sedět a návrhářka ví, co dělá. „Jediné, na co jsem zapomněla a co mě mrzí, jsou šperky,“ dodala.