Kolik vydělává Agáta Hanychová? Milion měsíčně!

06/04/2024 13:42 Martina Šedá
Kolik vydělává Agáta Hanychová? Milion měsíčně! Foto: se souhlasem Agáty Hanychové

V soudních sporech, které influencerka Agáta Hanychová (38) nedávno podstoupila se dvěma ze tří otců svých dětí, se hodně diskutovalo o finanční situaci všech zúčastněných rodičů. V souvislosti s tím redakce eXtra.cz provedla analýzu Agátiných aktivit a zjistila, že měsíční příjem influencerky se pohybuje kolem téměř milionu korun.

Agáta Hanychová, známá hvězda sociálních médií a společenských sítí, prokázala svou schopnost dobře se prodat a s přibývajícím věkem se jí to daří stále lépe. Dlouhodobě je známo, že si slušně vydělává ze svého Instagramu, který spíše než osobní platformu pro sdílení intimních momentů připomíná reklamní kanál. Odhady naznačují, že její měsíční příjem z Instagramu by se mohl pohybovat mezi 400–500 tisíci korunami, přičemž tento odhad je možná ještě skromný. Zkušená účetní a marketingová expertka, se kterou byly čísla konzultovány, tvrdí, že by to mohlo být i více.

Nicméně, hlavním zdrojem příjmů se stává společný byznys s kamarádkou na platformě HeroHero. Placený stream s Ornellou Koktovou si předplácí přes 4,6 tisíce lidí, což jim po odečtení provize webu přináší kolem 630 tisíc korun měsíčně. Agáta je pravděpodobně hlavní tváří této spolupráce, a tak by nemělo překvapit, že získává větší podíl z výnosů, možná až 60–70 procent. Ještě přispívá pořadem, který moderuje společně se svým bratrem Vincentem, za který získává další desítky tisíc korun měsíčně. K tomu občas přichází spolupráce mimo online platformy a honoráře za účast na akcích.

Po sečtení všech příjmů dohromady se Agátin měsíční výdělek blíží milionu korun. Samozřejmě, že tato částka musí být zdaněna, avšak i tak Agátě zůstává značná suma. Agáta se rozhodla uzavřít soudní spory s otcem svých dětí a souhlasila s dohodou. Jaromír Soukup už má podepsaný papír s její "kapitulací".