Jiří Kajínek v RedFace: Po sedmi letech mi končí podmínka, takže Bejra vůbec šetřit nemusím

03/05/2024 10:19 Martina Šedá
Jiří Kajínek v RedFace: Po sedmi letech mi končí podmínka, takže Bejra vůbec šetřit nemusím Foto: RedFace

Organizace RedFace nedávno oznámila vzrušující až překvapivou událost. Bývalý vězeň Jiří Kajínek se připravuje na souboj s Psychopatem Bejrem (46), který už je také spolumajitelem této organizace. Jenže, může to mít také jistý háček.

Kajínek, který získal milost od bývalého prezidenta Miloše Zemana dne 23. května 2017 a byl tak propuštěn na svobodu, se velmi těší na souboj v kleci. Datum zápasu má pro něj zvláštní význam, protože právě po sedmi letech vyprší i jeho podmínka po propuštění. "Po sedmi letech podmínky se již nemusím omezovat. Budu moci soupeřit s Alešem bez jakýchkoliv omezení, i když bych mu omylem způsobil drobné zranění," uvedl Kajínek ve videu na Instagramu RedFace.

Spekulace o Kajínkovi kolují již dlouhou dobu. Původně se totiž očekávalo, že se objeví jako host na posledním pražském turnaji těchto zápasů, který se konal na začátku dubna. Tam sice nedorazil, ale fanoušky dokázal svojí budoucí účastí překvapit ještě více. Co jej k účasti v klání vůbec motivuje? Prý chce dokázat svou nevinu. Nicméně na obnovu procesu mu chybí finanční prostředky, a to je ten pravý hnací motor do fightu!

"Rozhodl jsem se do zápasu vstoupit, protože mi zbývá jen malý kousek, abych dokázal svou nevinu. Mám mnoho důkazů, ale chybí mi finanční podpora. Věřím, že v této organizaci získám dostatečnou odměnu, kterou pak věnuji těm, kdo mi pomohou získat zbylý důkaz a umožnit tak obnovu procesu," sdělil šokovaným divákům.

Samotní fanoušci se však drží trochu zpět. Třeba Miroslav okomentoval na Facebooku oznámenou novinku následovně: „Všichni dobře víte, jak to bylo minule. Organizace hlásila vyprodáno a ta hala byla téměř prázdná. Bojím se, aby neprodali vstupenky a pak zápas nestornovali. I když se jim teď daří, jejich praktiky nebyly vždy úplně čisté. Doufám, že mě přesvědčí o opaku.“

Jak se utkání mezi Jiřím Kajínkem a Psychopatem Bejrem vyvine, se diváci dozvědí až 15. června v brněnské BOBBYHALL, kam byly zápasy vůbec poprvé přesunuty z Prahy.