Jaromír Soukup vs. Aleš Bejr v Clash of the Stars! Podívejte se na video ze zápasu

23/01/2024 12:24 Martina Šedá
Jaromír Soukup vs. Aleš Bejr v Clash of the Stars! Podívejte se na video ze zápasu Foto: Clash of the Stars

Poslední měsíce se ve veřejném prostoru často mluví o čtyřiapadesátiletém mediálním magnátovi Jaromíru Soukupovi, zejména v souvislosti s jeho vztahem a následným rozchodem s Agátou Hanychovou, s níž má dceru Rozárku. Nyní je však opět ve středu pozornosti, tentokrát kvůli návratu k boxu, kde se brzy střetne s kontroverzním youtuberem Alešem Bejrem, známým též jako Psychopat Bejr.

Jaromír Soukup není pouze moderátorem a podnikatelem, ale má také za sebou úspěšnou kariéru profesionálního boxera s výraznými výsledky. Z celkových dvaceti šesti zápasů, které absolvoval, prohrál pouze jeden.

Nyní se Soukup rozhodl vrátit k boxu. Přijal výzvu od organizace Clash of the Stars, specializující se na zápasy mezi osobnostmi. Již 27. ledna se utká s českým sportovcem, youtuberem a kontroverzní osobností Alešem Bejrem, známým pod přezdívkou Psychopat Bejr. Tato přezdívka vychází z jeho často agresivního chování, jak naznačil na tiskové konferenci, kde byl přiveden ve svěrací kazajce. Je však nejasné, jak hodně je jeho chování skutečné, a zda nejde jen o divadelní představení zaměřené na přitáhnutí pozornosti.

Oba boxeři se intenzivně připravují na blížící se zápas. Jaromír Soukup sdílel na svém Instagramu videa ukazující, že tvrdě pracuje na své formě a nic nezanedbává. Jeho tréninky zahrnují nejen box, ale také posilovací cvičení, jízdu na trenažéru, házení závažím a další. Bejr prý trénuje tak, že se zapojuje do konfrontací s bezdomovci. Oba muži jsou motivováni tím, že vystoupí před vyprodanou halou Fortuna. Nutno podotknout, že ji Clash vyprodal za pouhý jeden den.

Jaromír Soukup naposledy vstoupil do ringu před deseti lety. „Myslím, že jsem tehdy zápasil v Bělorusku. Od té doby jsem udržoval kondici pouze rekreačně, ale v posledních šesti měsících trénuji každý den. Některé dny mám dokonce dvoufázové tréninky, což znamená posilovnu a box. Regenerace v mém věku sice není tak rychlá, ale stále to jde,“ prozradil na tiskové konferenci krátce před zápasem.

Dodal, že je připraven na to, že většina diváků bude fandit Bejrovi. „Minule na mě lidi dost pískali, takže pravděpodobně budou spíše fandit Alešovi,“ podotkl.

Agáta Hanychová, bývalá partnerka Soukupa, se také vyjádřila k jeho účasti v Clash of the Stars. V pořadu Agáta a Vincent: Taky názor uvedla, že považuje jeho účast v této soutěži za ostudu, a měl by se raději zúčastnit jiného sportovního klání, například Oktagonu.

Jak tipují výsledek zápasu Clash of the Stars Soukup vs. Bejr redaktoři Top-Fight.cz?

Ondra Hübsch pro Top-Fun.cz uvedl: "Tady si netroufnu tipovat výsledek zápasu. Co jsem koukal na video, jak Soukup boxuje, když byl ještě mladý, tak dnes už se to hodně změnilo. Musíme podotknout, že má nějaký ten věk, takže bude rozhodně slabší a pomalejší. Bejr také žádný boxer není, ale pravidelně cvičí a trénuje, takže to pojede přes sílu. No, bude to, jak se říká, plácaná. Popravdě si to ani nedovedu představit. Ale jestli mám říct jednoho z nich, tak se spíše přikláním k Bejrovi."

Níže se můžete podívat na video ze zápasu Jaromíra Soukupa.

Zdroj: Top-Fight