Hvězda z Beverly Hills Tori Spelling žádá o rozvod! Manžel prý pil

03/04/2024 10:53 Martina Šedá
Hvězda z Beverly Hills Tori Spelling žádá o rozvod! Manžel prý pil Foto: Profimedia

Herečka Tori Spellingová, která se proslavila rolí v seriálu Beverly Hills 90210, se nedávno poprvé veřejně vyjádřila o svém rozvodu. Po 18 letech manželství se se svým manželem Deanem McDermottem rozhodla ukončit jejich vztah a podala žádost o rozvod. Pár má spolu dokonce pět dětí.

V rozhovoru pro svůj podcast Spellingová sdělila, že se nikdy necítila tak osaměle jako nyní a že má pocit, že za to vše, co v životě vykonala, si zaslouží lásku. Zmínila, že pocit samoty se v ní začal formovat již v mládí a že je to vnitřní pocit, který nelze snadno změnit. Své rozhodnutí o rozvodu oznámila manželovi osobně.

Rovněž zdůraznila důležitost toho, kdo podá žádost o rozvod jako první a jakým způsobem se tím ovlivní další průběh procesu. Pár se sice snažil své problémy řešit terapií a věnováním se vztahu, avšak nakonec se to nepodařilo. McDermottovo časté pití taktéž výraznou měrou přispělo k rozhodnutí podat žádost o rozvod, i když se v současnosti rozhodl alkohol zcela omezit. To ale bylo už podle herečky příliš pozdě.

Manželé měli pět dětí, a to Liama Aarona, Stellu Doreen, Hattie Margaret, Finna Daveyho a Beaua Deana. Spellingová se otevřeně přiznala, že se snažili děti chránit před vlivem jejich osobních problémů, ale nakonec se zaměřili především na jejich výchovu a opomněli péči o svůj vlastní vztah.

McDermott veřejně řekl, že Spellingová je stále jeho největší fanynkou a že ji velmi podporuje. Ocenil také její snahu o jeho štěstí. Pár se poprvé potkal během natáčení filmu Myšlenky na vraždu v roce 2005. Oženili se v květnu 2006 na Fiji.